Results 1 to 4 of 4

Thread: per cunat e forumit

 1. #1
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  per cunat e forumit

  pershendetie cuna , kam pak kohe qe jam regjistruar ne kete forum dhe me pelqejn argumentet qe behen ketu reth temes per satelite,

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: per cunat e forumit

  Mire se erdhe plako !

 3. #3

  Talking Re: per cunat e forumit

  mire se erdhe>>>>>>>>>>>>>>>: per cfare te kesh nevoje do tju ndimoj>>>>>>>>>>>>>>>studiounivers

 4. #4
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Re: per cunat e forumit

  Mir se na erdhe internisti12,ja kalofsh sa me mir.
  tung

Similar Threads

 1. New Rregullorja e Forumit
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 07-02-2015, 10:30:47
 2. forumit sat -televizion
  By titi111 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 01-12-2009, 00:27:22
 3. nje sygjerim nga cunat e forumit
  By interisti_12 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 29-04-2009, 16:07:30

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •