Digi TV Film: Program TV: 26-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1


07:30 10000BC
09:31 Fools gold 1
11:30 Definitely maybe
13:31 Leatherheads
15:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
17:30 Illegal tender
19:30 Semi pro
21:30 Wanted
23:30 Being there
02:00 Speed racer
04:30 Illegal tender

Digi Film 2

06:30 Leatherheads
08:30 Semi pro
10:30 Run fat boy run
12:30 Speed racer
15:00 Wanted
17:01 The bucket list 1
19:00 10000BC
21:00 Fools gold 1
23:01 The bourne identity
01:00 Wanted
03:00 The bucket list 1
05:01 Run fat boy run

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Survivor (12)
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Familia si legea
14:00 Stargate SG-1
15:00 Survivor (12)
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Ele spioneaza
19:05 Ele spioneaza
20:00 David Letterman Show
21:00 Fenomenala Jane
21:55 Zoom
22:00 Camerista
00:00 Cresc�ndu-l pe Waylon
01:40 Cresc�ndu-l pe Waylon
01:50 David Letterman Show
02:30 David Letterman Show
02:40 Camerista
04:15 Camerista
05:30 inchiderea programului ( col.)

HBO

06:00 Concert V 2008
07:05 Fosta mea super gagica
08:40 Nicaieri nu e ca acasa!
10:15 Anul fara Mos Craciun
11:45 Un Craciun cu Dennis
13:10 Lucas, spaima furnicilor
14:35 Zoom - Academia supereroilor
16:05 Ratatouille
17:55 Fosta mea super gagica
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 John Adams
21:15 John Adams
22:20 Idiocratie
23:45 Repriza
01:30 300-Eroii de la Termopile
03:25 Necazul cu Dee Dee
04:45 De inchiriat

Pro Cinema

06:15 Drumul spre El Dorado
08:00 La Bloc(AP)
08:30 Captain Planet
09:00 Craciunul familiei Flintstone
10:30 Gemenele
11:00 Prietenii tai
11:30 Jack Frost
13:30 La Bloc(AP)
14:00 Aventurile lui Jackie Chan
14:30 Captain Planet
15:00 Expresul Polar
17:00 Dorinta de Craciun(AP)
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Cu sange rece
21:00 Gemenele
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Fratii(sua,2002,col.)(15)
00:00 Carnivale
01:15 Fata de 10
01:20 Fratii(sua,2002,col.)(15)
03:00 Cu sange rece
03:45 Carnivale

EUROSPORT

09:30 Omnisport: WATTS
10:00 Biliard artistic
11:00 Formula 1: Fabrica
12:00 Sarituri cu schiurile
13:00 Sarituri cu schiurile
14:00 Biatlon
15:00 Fotbal
15:30 Omnisport: WATTS
16:00 Sarituri cu schiurile
17:00 Sarituri cu schiurile
18:00 Fotbal
19:00 Fotbal
20:00 Seria padurarilor
20:30 Seria padurarilor
21:00 Cel mai puternic om
22:00 Sporturi de contact
00:00 Poker
01:00 Omnisport: WATTS
02:00 Omnisport: WATTS

ELVIS