Results 1 to 3 of 3

Thread: ndihm ,, ka ashte progdvb 6,2

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  03-05-2006
  Posts
  297
  Uploads
  12

  ndihm ,, ka ashte progdvb 6,2

  qka asht progdvb ose dvb s, a ka mundsi te instalohet ne resiver apo ne kompjuter pa nje pc kart tv ..faleminderit...

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,273
  Uploads
  39

  Re: ndihm ,, ka ashte progdvb 6,2

  Quote Originally Posted by fatlum View Post
  qka asht progdvb ose dvb s, a ka mundsi te instalohet ne resiver apo ne kompjuter pa nje pc kart tv ..faleminderit...
  progdvb eshte nje software program qe istalohet ne pc dhe punon me nje hardware qe quhet skystar2 ose marka te tjera por eshte program dhe istalohet vetem ne pc jo ne dekoder. per me shume shiko image ne google me emrin skystar.

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  03-05-2006
  Posts
  297
  Uploads
  12

  Re: ndihm ,, ka ashte progdvb 6,2

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  progdvb eshte nje software program qe istalohet ne pc dhe punon me nje hardware qe quhet skystar2 ose marka te tjera por eshte program dhe istalohet vetem ne pc jo ne dekoder. per me shume shiko image ne google me emrin skystar.
  faleminderit pr informacion ::: fatlum

Similar Threads

 1. New ProgDVB v6.20.1 ProgDVB for Windows 2000/XP/Vista
  By bienconnero in forum DVB Software and Tools
  Replies: 0
  Last Post: 03-09-2009, 01:00:29
 2. ndihme
  By shkup in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 12-06-2009, 08:00:33
 3. Question Ndihme
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 15-01-2009, 11:49:10
 4. Question Ndihme
  By tironci in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 01-11-2008, 19:32:48
 5. ndihme
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 01-11-2008, 18:58:23

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •