Digi TV Film: Program TV: 27-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H--- 27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:31 Semi pro
08:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
10:31 Wanted
12:31 Run fat boy run
14:30 Cats and dogs
16:00 10000BC
18:00 Fools gold 1
20:00 The bucket list 1
22:00 Leatherheads
00:02 Tequila sunrise
02:00 Wanted
04:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1

Digi Film 2

07:00 Fools gold 1
09:00 10000BC
11:01 Leatherheads
13:01 Semi pro
15:00 Speed racer
17:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
19:32 Wanted
21:31 Definitely maybe
23:31 Interview with the vampire
01:30 10000BC
03:30 Semi pro
05:30 Fools gold 1

AXN

07:00 Sectia de politie
08:00 Schimbul trei
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Stargate SG-1
12:00 Unitatea speciala 2
13:00 Stapanul fiarelor
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Poza la minut
16:30 Poza la minut
17:00 Survivor
18:00 Tinerii muschetari
19:00 Ziua cea mai lunga
20:00 Ziua cea mai lunga
20:30 Ziua cea mai lunga
21:00 ReGenesis
22:00 Ametit de dragoste
23:00 Ametit de dragost
23:45 Ziua cea mai lunga
00:45 Ziua cea mai lunga
01:35 ReGenesis
02:30 Ametit de dragoste
04:55 inchiderea programului ( col.)

HBO

06:00 intalnire de gradul trei
08:15 Razboi pe calea undelor
10:05 Dragostea se intoarce
11:55 Megatron
12:15 Luna si stelele
13:55 Supercaine
15:15 Epoca de gheata 2
16:45 Acasa
17:00 Conjuratia tacerii
18:35 Nu da inapoi!
20:30 Larry David
21:00 Christina Aguilera
22:00 Stand-Up Caf�
22:30 Premiul AFI
00:00 Ultimul rege al Scotiei
02:00 Sexo Urbano
02:55 Goana dupa sex
04:15 Obiecte pierdute

Pro Cinema

07:00 Lumea PRO CINEMA
07:30 Icstrim TiVi
08:00 Captain Planet
08:30 Gemenele
09:00 Prietenii tai
09:30 Peter Pan
12:00 Descopera Romania(AP)
12:30 Entertainment News - Ep.11
13:30 Dorinta de Craciun
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 Din culisele Hollywood-ului
16:30 Familia Bundy
17:00 Miss World 2008
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Rapirea
21:00 Gemenele
21:30 Prietenii tai
22:00 L.A.Confidential
00:45 CSI: Miami(sua,2002,s,col.)
01:45 L.A.Confidential
04:00 CSI: Miami

EUROSPORT

09:30 Omnisport: WATTS
10:00 Biliard artistic
11:00 Omnisport: WATTS
12:00 Combinata nordica
12:45 Schi fond
14:00 Schi fond
15:15 Combinata nordica
16:15 Sarituri cu schiurile
17:00 Sarituri cu schiurile
18:00 Fotbal
19:00 Combinata nordica
20:00 Omnisport: WATTS
21:00 Sporturi de contact
00:00 Patinaj artistic
01:30 Dans sportiv
02:30 Omnisport: WATTS

ELVIS