Digi TV Film: Program TV: 28-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H--- 27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:00 Leatherheads
08:01 The bucket list 1
10:01 10000BC
12:00 Fools gold 1
14:01 Wanted
16:00 Semi pro
18:01 Definitely maybe
20:00 Speed racer
22:30 Run fat boy run
00:31 Wyatt Earp
04:00 Fools gold 1

Digi Film 2

07:30 Wanted
09:30 Definitely maybe
11:30 Illegal tender
13:31 Scarecrow
15:31 Leatherheads
17:31 The bucket list 1
19:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
21:30 10000BC
23:32 Reality bites
01:31 The bucket list 1
03:30 Definitely maybe
05:31 10000BC

AXN

07:00 Sectia de politie
08:00 Schimbul trei
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Stargate SG-1
12:00 Unitatea speciala 2
13:00 Stapanul fiarelor
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Stagiarii
16:35 Stagiarii
17:05 Reteaua terorii
18:00 Omul paianjen
20:15 David Letterman Show
21:10 Trezita la realitate
21:40 Trezita la realitate
22:10 O iubire perfecta
23:55 Stagiarii
00:25 Stagiarii
00:55 Trezita la realitate
01:25 Trezita la realitate
01:55 O iubire perfecta
03:40 David Letterman Show
05:00 inchiderea programului

HBO

06:00 Echipa de incredere
08:05 Cei trei muschetari
09:50 O zi perfecta
11:20 Jucarii
13:20 Vin si sarutari
14:40 Podul catre Terabithia
16:15 Povestea nasterii Domnului
17:55 Echipa de incredere
20:00 Ocean's 13
22:00 Apocalipsa dupa soferi
22:55 John Adams
04:55 Confesiuni �n taxi

Pro Cinema

06:30 Lumea PRO CINEMA
07:00 Nebun dupa tine
08:00 Nebun dupa tine
08:30 Aventurile lui Don Coyote
09:00 Pro Motor(2007,emis.sport)(12)
10:00 Din culisele Hollywood-ului
10:30 Din culisele Hollywood-ului
11:00 Mega - Star
11:30 Zoom in 10
11:45 Gemenele
12:15 Prietenii tai
12:45 Familia Bundy
13:15 Miss World 2008
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 in familie
17:00 Cand ingerii vin in oras
19:00 Cine este seful?(AP)
19:30 Cine este seful?(AP)
20:00 Adevarul gol-golut
20:30 Craciunul impreuna(12)
22:30 Oz - inchisoarea federala
23:45 Barbierul din Siberia
03:00 Craciunul impreuna(AP)

EUROSPORT

09:30 Omnisport: WATTS
10:00 Schi fond
10:45 Schi fond
11:30 Schi alpin
12:15 Combinata nordica
12:45 Schi alpin
14:00 Schi fond
14:30 Schi alpin
15:30 Schi fond
16:00 Combinata nordica
17:00 Schi fond
17:30 Sarituri cu schiurile
19:00 Fotbal
20:00 Fotbal
21:00 Sarituri cu schiurile
22:00 Patinaj artistic
23:30 Dans sportiv

ELVIS