Digi TV Film: Program TV: 30-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:30 Wanted
08:30 Fools gold 1
10:30 Semi pro
12:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
14:31 The bucket list 1
16:31 Speed racer
19:00 Wanted
21:00 10000BC
23:00 The getaway
01:01 Reality bites
03:00 Semi pro
05:01 Run fat boy run

Digi Film 2

07:30 The bucket list 1
09:30 Leatherheads
11:30 10000BC
13:31 Wanted
15:31 Definitely maybe
17:30 Fools gold 1
19:30 Semi pro
21:31 The bucket list 1
23:31 Lorenzos oil
02:01 Tequila sunrise
04:00 Fools gold 1

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Ele spioneaza
11:00 Zoom
11:05 Survivor
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Ele spioneaza
14:00 Stargate SG-1
15:00 Survivor
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Pamant: Conflict final
19:00 Ele spioneaza
20:00 David Letterman Show
21:00 Fenomenala Jane
21:55 Zoom
22:00 Operatiunea de salvare
23:00 Minti criminale
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 Operatiunea de salvare
02:50 Minti criminale
03:40 Fenomenala Jane
04:40 inchiderea programului

HBO

06:00 Jurnalul Suzannei
07:25 Reactie �n lant
09:10 Un Craciun cu Dennis
10:35 Familia lui Mos Craciun
12:05 Stele deasupra orasului
13:55 La vie en rose
16:10 Premiile Academiei
17:45 Harry Potter
20:00 Mutandu-l pe McAllister
21:30 Motelul groazei
22:55 De �nchiriat
00:00 Bordelul
00:30 Bordelul
01:00 Mutandu-l pe McAllister
02:25 Motelul groazei
03:50 De �nchiriat
05:00 Bordelul
05:30 Bordelu

Pro Cinema

09:00 Captain Planet
09:30 Gemenele
10:00 Prietenii tai
10:30 Walker, politist texan
11:30 Pro Motor
12:30 Teo
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Aventurile lui Jackie Chan
14:45 Captain Planet
15:15 Lumea PRO CINEMA
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Fotbalistii si nevestele lor
17:15 Zoom In 10
17:30 Walker, politist texan
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Disparuti fara urma
21:00 Gemenele
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Arahnofobia
00:15 ExistenZ
01:15 Fotbalistii si nevestele lor
02:00 Disparuti fara urma
02:45 Walker, politist texan
03:30 Lumea PRO CINEMA
04:00 Apropo TV

EUROSPORT

09:30 Schi fond
10:30 Sarituri cu schiurile
12:00 Omnisport
13:00 Schi fond
14:00 Omnisport
14:30 Omnisport
15:00 Omnisport
15:30 Omnisport
16:00 Omnisport
16:30 Sarituri cu schiurile
18:00 Fotbal
19:00 Fotbal
20:00 Omnisport
20:30 Omnisport
21:00 Patinaj artistic
23:00 Dans sportiv
00:00 Raliuri
00:30 Raliraid
01:30 SUPERBIKE

ELVIS