Digi TV Film: Program TV: 31-12-08.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:00 10000BC
09:01 Wanted
11:00 Speed racer
13:30 Fools gold 1
15:30 Leatherheads
17:31 The bucket list 1
19:31 Definitely maybe
21:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
23:30 The bourne identity
01:30 Leatherheads
03:31 10000BC
05:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1

Digi Film 2

06:01 The bucket list 1
08:01 Leatherheads
10:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
12:00 Definitely maybe
14:00 10000BC
16:01 Wanted
18:01 Run fat boy run
20:00 Illegal tender
22:00 Speed racer
00:30 The big Lebowski
02:30 Wanted
04:30 Semi pro

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
08:00 David Letterman Show
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Ele spioneaza
11:00 Zoom
11:05 Survivor (12)
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Ele spioneaza
14:00 Pamant: Conflict final
15:00 Survivor (12)
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Baietii de la sport
17:30 Baietii de la sport
18:00 Afterworld
18:05 Pamant: Conflict final
19:00 Ele spioneaza
20:00 David Letterman Show
21:00 Puicute bune
22:40 Minti criminale
23:40 Baietii de la sport
00:10 Unul nu vede
02:05 Puicute bune
03:35 Minti criminale
05:00 Inchiderea programului

HBO

06:00 Gasca nebuna
07:35 Bricostory
08:00 Tatal meu e un erou!
09:30 Concert Nelly Furtado
10:55 Superman
12:10 Cu duzina
13:45 Premiul AFI
15:15 Nazdravanii din padure
16:40 In cautarea norocului
18:20 Gasca nebuna
20:00 Ocean's 13
22:00 O zi buna de plaja
22:10 Diavolul se Imbraca
00:00 Megapremiera
01:25 Stand-Up Cafe
03:30 Nunti, muzici
04:35 Idiocratie

Pro Cinema

09:00 Captain Planet
09:30 Gemenele
10:00 Prietenii tai
10:30 Entertainment News
11:30 La Bloc
12:00 Aventurile lui Jackie Chan
12:30 Captain Plane
13:00 Fotbalistii si nevestele lor
14:00 Walker, politist texan
15:00 Nebun dupa tine
15:30 Nebun dupa tine
16:00 La Bloc
17:15 Shrek
19:00 Tootsie
20:50 Rock si stil
22:40 Concert
23:55 Live Piata Revolutiei
00:05 Fata de 10
00:10 Negociatorul
04:15 Rock si stil

EUROSPORT

09:30 Sarituri cu schiurile
11:00 Patinaj artistic
13:00 Schi fond
14:15 Sarituri cu schiurile
14:45 Sarituri cu schiurile
16:15 Schi fond
16:45 Schi fond
17:45 Raliraid
18:45 Curse de masini
20:15 Sarituri cu schiurile
21:30 Omnisport
22:00 Omnisport
22:30 Omnisport
23:00 Omnisport
23:30 Omnisport
00:00 Fotbal
00:30 Patinaj artistic

ELVIS