Digi TV Film: Program TV: 01-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:30 Definitely maybe
09:30 Speed racer
12:00 Run fat boy run
14:00 Wanted
16:00 Semi pro
18:01 Illegal tender
20:01 Fools gold 1
22:01 The bucket list 1
00:01 Scarecrow
02:00 Speed racer
04:30 Run fat boy run

Digi Film 2

06:30 Fools gold 1
08:31 The bucket list 1
10:31 10000BC
12:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
14:32 Definitely maybe
16:31 Speed racer
19:01 Run fat boy run
21:00 Wanted
23:01 The getaway
01:01 Cats and dogs
02:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
04:30 Wanted

AXN

07:00 Baietii de la sport
07:30 Baietii de la sport
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Pam�nt: Conflict final
10:00 Ele spioneaza
11:00 Zoom
11:05 Survivor (12)
12:00 Fraierul
14:00 Tipu de la cablu
16:00 Dr. House
16:50 Tigru si Dragon
19:05 Ele spioneaza
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Fenomenala Jane
22:00 CSI: New York
23:00 CSI: New York
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 CSI: New York
02:45 CSI: New York
03:30 Fenomenala Jane
04:30 inchiderea programului

HBO

06:00 Juno
07:35 Data mortii
09:05 Soldatul din Lumea Noua
10:40 Aventuri pe terenul
12:15 Rocky Balboa
13:55 Hanul rosu
15:30 Supercaine
16:55 Mort sau viu
18:25 Juno
20:00 Odata ca niciodata
21:30 Apocalipsa dupa soferi
22:30 Johnny Slade's
00:05 Cursa din Hazzard 2
01:40 Imperiul mintii
04:35 Camera copilului

Pro Cinema

06:00 La Bloc
07:00 Aventurile lui Jackie Chan
07:30 Captain Planet
08:00 Oblio
09:30 Muppets In spatiu
11:00 Shrek
12:45 Aventurile lui Jackie Chan
13:15 Captain Planet
13:45 Zoom In 10
14:00 Concert
15:00 Filmele si vedetele anului 2008
16:00 La Bloc
17:00 Distractie cu Dick si Jane
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Concert stefan Banica
21:55 Fata de 10
22:00 Plan diabolic
00:00 Alerta maxima
01:00 Fata de 10
01:05 Plan diabolic
03:00 Alerta maxima
03:45 Lumea PRO CINEMA
04:15 Nebun dupa tine
04:45 Nebun dupa tine
05:15 Filmele si vedetele anului 2008

EUROSPORT

09:30 Sarituri cu schiurile
11:00 Omnisport
12:00 Fotbal
12:30 Schi fond
13:15 Sarituri cu schiurile
14:45 Sarituri cu schiurile
16:30 Schi fond
18:00 Sarituri cu schiurile
19:45 Schi fond
20:30 Fotbal
21:00 Fotbal
22:00 Box
00:00 Sporturi de contact
01:30 Raliraid

ELVIS