Digi TV Film: Program TV: 02-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:30 The bucket list 1
08:30 Leatherheads
10:30 Wanted
12:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
14:31 10000BC
16:30 Fools gold 1
18:30 The bucket list 1
20:30 Definitely maybe
22:30 Semi pro
00:01 Wyatt Earp
03:30 Wanted
05:30 Illegal tender

Digi Film 2

06:30 Definitely maybe
08:32 10000BC
10:31 Fools gold 1
12:30 The bucket list 1
14:30 Illegal tender
16:31 Wanted
18:31 Speed racer
21:01 Leatherheads
23:00 Tequila sunrise
01:01 The big Lebowski
03:00 The bucket list 1
05:00 Fools gold 1

AXN

07:00 Baietii de la sport
07:30 Baietii de la sport
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Ele spioneaza
11:00 Zoom
11:05 Survivor (12)
12:00 Baietii de la sport
12:30 Baietii de la sport
13:00 Ele spioneaza
14:00 Pamant: Conflict final
15:00 Survivor (12)
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Baietii de la sport
17:30 Baietii de la sport
18:00 Afterworld
18:05 Pamant: Conflict final
19:00 Ele spioneaza
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Fenomenala Jane
22:00 Acum ori niciodata
23:45 David Letterman Show
00:45 Dr. House
01:45 Acum ori niciodata
03:25 Fenomenala Jane
05:30 Inchiderea programului

HBO

06:00 Hanul rosu
07:35 Supercaine
08:55 Mort sau viu
10:20 Powder
12:10 Pe platourile de filmare
12:40 Dragostea se Intoarce
14:35 Mutandu-l pe McAllister
16:05 In cautarea fericirii
18:00 Sarbatori In catuse
19:30 Cinema, cinema
20:00 Bernard si Doris
21:45 Lectia de box
22:00 Spune-mi ca ma iubesti
22:55 Spune-mi ca ma iubesti
23:45 Idila prin efractie
01:40 Cartita
04:10 In cautarea dragostei

Pro Cinema

06:00 La Bloc
07:00 Oblio
08:30 Muppets In spatiu
10:00 Distractie cu Dick si Jane
11:45 Teo
12:45 La Bloc
13:15 Aventurile lui Jackie Chan
13:45 Captain Planet
14:15 Rock si stil
16:00 Concert
17:00 Pariu cu probleme
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Cu sange rece
21:00 Gemenele
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Cer si pamant
00:45 Carnivale
01:45 Voi fi acolo
03:30 Cu sange rece
04:15 Carnivale

EUROSPORT

09:35 Raliuri
10:30 Schi fond
11:30 Sarituri cu schiurile
12:45 Hochei pe gheata
14:15 Curse de masini
15:15 Curse de masini
16:15 Sarituri cu schiurile
18:00 Fotbal
19:00 Schi alpin
20:00 Bowling
21:00 Acrobatie
22:00 Seria padurarilor
22:30 Seria padurarilor
23:00 Cel mai puternic om
00:00 Raliuri
00:30 Sporturi extreme
01:00 Sarituri cu schiurile
02:00 Raliuri

ELVIS