Digi TV Film: Program TV: 03-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:30 Semi pro
09:01 Welcome home Roscoe Jenkins 1
11:00 The bucket list 1
13:00 Fools gold 1
15:01 Speed racer
17:31 Leatherheads
19:30 Wanted
21:30 10000BC
23:30 Reality bites
01:31 The bourne identity
03:30 Definitely maybe
05:31 Leatherheads

Digi Film 2

07:00 Speed racer
09:30 Wanted
11:30 10000BC
13:31 Being there
16:00 Definitely maybe
18:01 Semi pro
19:31 Run fat boy run
21:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
23:30 Scarecrow
01:31 Wanted
03:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
05:30 Speed racer

AXN

07:00 Sectia de politie
08:00 Schimbul trei
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Stargate SG-1
12:00 Unitatea speciala 2
13:00 Stapanul fiarelor
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Poza la minut
16:30 Poza la minut
17:00 Survivor
18:00 Tinerii muschetari
19:00 Ziua cea mai lunga
20:00 Ziua cea mai lunga
21:00 ReGenesis
22:00 Vieti curate
23:00 Camera de refugiu
01:10 Ziua cea mai lunga
02:10 Ziua cea mai lunga
03:00 ReGenesis
03:50 Vieti curate
04:55 Inchiderea programului

HBO

06:00 Zoom
07:30 Cum sa mananci
08:55 Stratagema
10:30 Nunti, muzici
11:30 Rock'n'roll
13:20 Salvati bufnitele
14:55 Noi suntem Marshall
17:05 Musafirul
18:30 Zoom
20:00 Californication
20:30 Larry David
21:00 Marie Antoinette
23:00 The Omen
00:50 Sub anestezie
02:10 Bordelul
02:40 Bordelul
03:10 Asa tata, asa fiica
04:35 Spectrul

Pro Cinema

07:00 Lumea PRO CINEMA
07:30 Icstrim TiVi
08:00 Pro Motor
09:00 Captain Planet
09:30 Gemenele
10:00 Prietenii tai
10:30 La Bloc
11:00 Nebun dupa tine
11:30 Nebun dupa tine
12:00 Descopera Romania
12:30 Entertainment News
13:30 Zoom In 10
13:45 Pariu cu probleme
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 In familie
17:00 Saltimbancii
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Rapirea
21:00 Gemenele
21:30 Prietenii tai
22:00 Imperiul lupilor
00:30 CSI: Miami
01:30 Plimbare In noapte
03:15 Alerta maxima
04:00 Imperiul lupilor

EUROSPORT

09:30 Raliuri
10:00 Sarituri cu schiurile
11:45 Combinata nordica
12:30 Schi fond:
13:00 Schi fond
13:30 Combinata nordica
14:45 Sarituri cu schiurile
16:15 Schi fond
17:30 Darts
19:00 Sarituri cu schiurile
20:15 Raliuri
20:30 Darts
23:00 Darts
00:00 Raliuri
00:45 Sarituri cu schiurile
02:15 Raliuri

ELVIS