Results 1 to 6 of 6

Thread: a do me ndimoni ju lutem.

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  373
  Uploads
  14

  a do me ndimoni ju lutem.

  Kam nje star sat 50CU i futa nje program me usb dhe me hoqi usb.. A mund te me ndihmoni si mund ti fus kodet manualish po deshet...ju lutem per ndonje informacion qe mund te me coni nje e-mail ne ridi.91@hotmail.com

 2. #2

  Thumbs up Re: a do me ndimoni ju lutem.

  nuk ka ndonje problem te madh, thjeshte futi nje sw qe ka dhe usb,sepse starsat sr-x50cu ultra dhe starsat sr-x50cu usb (kjo behet me ane te kabullit rs232,pra me laptop ose PC)pastaj here te tjera siguroju qe sw ti fusesh ato qe jane me usb,qelsat manual shtyp butonin 0 aty kontrullo pastaj i ben save me butonin e kuq

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  373
  Uploads
  14

  Re: a do me ndimoni ju lutem.

  a eshte e sigurte kablli rs232 dhe i programi qe the ti ku mund ta gjej

 4. #4

  Smile Re: a do me ndimoni ju lutem.

  e sigurt eshte,pa merak

 5. #5

  Re: a do me ndimoni ju lutem.

  mund ta gjesh ne www.satdw.com

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  373
  Uploads
  14

  Re: a do me ndimoni ju lutem.

  rrosh

Similar Threads

 1. me ndimoni pak
  By shkodra-ws in forum Dreambox
  Replies: 1
  Last Post: 06-06-2009, 20:05:30
 2. Question Ju lutem.....
  By <<fredi111>> in forum Albanian / Shqip
  Replies: 15
  Last Post: 05-06-2009, 01:26:52
 3. Question sos munt te me ndimoni per nje code???
  By iwanna in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 07-05-2009, 19:40:14
 4. ndihmomeni ju lutem
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 10-02-2009, 22:04:50
 5. ju lutem sa me shpejt
  By nesti111 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 28-01-2009, 18:08:15

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •