Digi TV Film: Program TV: 07-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:00 Run fat boy run
08:01 Definitely maybe
10:00 Speed racer
12:30 Fools gold 1
14:30 Wanted
16:30 The bucket list 1
18:30 Semi pro
20:00 Leatherheads
22:01 Welcome home Roscoe Jenkins 1
00:01 Interview with the vampire
02:00 Being there
04:30 Fools gold 1

Digi Film 2

07:00 Wanted
09:00 Illegal tender
11:01 The bucket list 1
13:01 Leatherheads
15:00 10000BC
17:00 Run fat boy run
19:00 Definitely maybe
21:00 Fools gold 1
23:00 The getaway
01:00 Semi pro
02:30 Tequila sunrise
04:30 Illegal tender

AXN

07:00 Baietii de la sport
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Ele spioneaza
11:00 Zoom
11:05 Survivor
12:00 Baietii de la sport
13:00 Ele spioneaza
14:00 Pamant: Conflict final
15:00 Survivor
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Baietii de la sport
18:00 Afterworld
18:05 Pamant: Conflict final
19:00 Ele spioneaza
19:05 Ele spioneaza
20:00 David Letterman Show
21:00 Fenomenala Jane
22:00 Minti criminale
23:00 Minti criminale
00:00 David Letterman Show
00:55 Dr. House
01:55 impotriva destinului
02:50 Minti criminale
03:35 Fenomenala Jane
04:30 enomenala Jane
05:00 inchiderea programului

HBO

06:00 Aventuri pe terenul de baseball
07:35 Data mortii
09:05 Odata ca niciodata
10:30 Supercaine
11:50 Mort sau viu
13:15 Concert Rihanna
14:35 Un Craciun cu Dennis
16:00 Harry Potter si Ordinul Phoenix
18:15 in cautarea norocului
20:00 Ruptura
21:55 Crime online
23:40 Motelul groazei
01:05 Ruptura
02:55 Crime online
04:35 Motelul groazei

Pro Cinema

09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:20 Aventurile lui Jackie Chan
09:45 Gemenele
10:15 Prietenii tai
10:45 Fotbalistii si nevestele lor
11:45 Entertainment News
12:45 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Aventurile lui Jackie Chan
14:45 Aventurile lui Jackie Chan
15:15 O noua viata
16:15 Fotbalistii si nevestele lor
17:15 Zoom �n 10
17:30 Viata la Casa Alba
18:30 La Bloc
19:00 O noua viata
20:00 Disparuti fara urma
21:00 Gemenele
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Legatura mortala
00:00 Alerta maxima
01:00 Fata de 10
01:05 Legatura mortala
02:45 Disparuti fara urma
03:30 Alerta maxima
04:15 Lumea PRO CINEMA

EUROSPORT

09:30 Sporturi extreme : YOZ
10:00 Raliuri: Raliraid Dakar
10:45 Fotbal
11:45 Raliuri: Raliraid Dakar
12:30 Sarituri cu schiurile
13:30 Tenis
15:00 Tenis
16:45 Sarituri cu schiurile
18:15 Biatlon
20:00 Fotbal
20:15 Raliuri: Raliraid Dakar
20:30 Omnisport
20:40 Calarie
21:40 Calarie
22:40 Calarie
22:45 Omnisport
23:15 Golf: Clubul de Golf
23:20 Navigatie
23:50 Navigatie
23:55 Omnisport
00:00 Raliuri: Raliraid Dakar
00:45 Jocurile olimpice
01:15 Omnisport
01:45 Raliuri: Raliraid Dakar

ELVIS