Results 1 to 5 of 5

Thread: Cccam kako radi?

New Member
    Uploads
    0

Cccam kako radi?

Interesuje me ovaj Cardsharing kako to radi, citao sam nesto o tome al nije mi bas sve jasno kako to funkcionise.
    Znaci treba resiver povezati sa internetom da bi stigli kljucevi preko nekog servera,u resiver je upisana lokacija i user i pass za taj server?Jel tako?
    A jel moze na primer u isto vreme da bude upisana dva servera u resiver?
    Jel ima neko iskustvo o ovom,jel se moze naci servera koji su free al da ima na primer digiTV ili TTV ili SKY ?
    Cujem da neki prodavaju vec podesen resiver al okle znam da taj server sto je ubacen dal ce raditi sutra...
    Hvala.

Junior Member
    Uploads
    0

Re: Cccam kako radi?

Vidim da niko ti nije odgovorio na pitanje, pa cu pokusati da ti dam objasnjenje.

Cccam je emu, koji se intsallira na Dreambox resiver. Dreambox ti mora biti ukljucen na netu, i moras imati neki port naprimer 19001 otvoren na routeru da bi resiver mogao da komunicira sa svetom. Eh sad, da bi ti mogao da se prikljucis i gledas programe, treba ti cfg configuracija na tvom resiveru, to ti mora napravit neko ko zna, i moras naci nekoga koji ce te primiti na svoj server da bi ti mogao da gledas njegove kanale. Malo je teze naci nekoga koji ce da te prikljuci u server a da nema koristi od tebe, jer cardsharing je znaci TI IMAS PINK A JA TOTAL, ti gledas moji total a ja gledam tvoj pink, tako to ide..zato kazem da ako nema neko nikakvog korista od tvog resivera onda malo je teze naci nekog ko ce da te primi..to je to kratko

New Member
    Uploads
    0

Prijatelju posto vidim da znas oko cardsharinga evo ti sajt pa ti vidi [URL="http://www.********[/URL] tu sam nasao free server... Ima i da se konvertuje za Dreambox. Posto ja nemam Dreambox vec opticum, volio bi da ti to vidis pa da mi javis, jer ja sam pocetnik u ovome... Meni traze 20 eura da bi imao cardsharing.... Ako ko moze nek mi pomogne oko toga... UNAPRED ZAHVALAN!

Skini "TrumanShare_1.0.19 Cccam no limit" i tu otvoriš FLYCCCAM cfg pomoću Notepad++ ili nekog sličnog programa i sve izbriši i ako imaš neku c liniju dali free ili probna ili kupljena kopiraš je u taj cfg. Onda pokreneš TrumanShare i to je sve. Na resiveru podesiš sledeće: ukucaš 9339, idš na Card Share pa ok onda se spustiš na TM Share i ok, onda podesiš na 3 sec. i exit. Naravno resiver povežeš sa pc sa nulmodem kablom i moraš biti povezan na internet i gledaš na svom opticumu sve što ti je davatelj c linije dozvolio. To je ukratko

Junior Member
    Uploads
    0

moze na yumatu i kombinacija saremax HSIC po meni bolje radi
    ali patnja je to sa ovim risiverima kao yumatu i opticum toje cisto da se vidi da moze da radi da otvori kanal, nista bez reca sa mreznom kartom i linuxom!