Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 36

Thread: Cfare do te behet me KOSOVASAT?

 1. #1
  Senior Member utente007's Avatar
  Join Date
  17-12-2008
  Posts
  150
  Uploads
  9

  Cfare do te behet me KOSOVASAT?

  Po filloj une i pari,sa mundesi ka te hapet prap KOSOVASAT.

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Posts
  131
  Uploads
  0

  Re: Cfare do te behet me KOSOVASAT?

  Quote Originally Posted by utente007 View Post
  Po filloj une i pari,sa mundesi ka te hapet prap KOSOVASAT.
  Sa me perket mua gjasat per hapjen e Kosovasatit jan 5% mirpo ka shume insistime nga numer i madh i antarve per rihapjen e forumit keshtu qe nuk i dihet.
  Medoj qe me se miri eshte te hapet ndonje forum i ri prej fillimi pas qe pe shoh qe kem perparu pak ne boten satelitore kshtu qe besoj qe ka njerez qe munden me hap edhe vet ndonje forum te ri.

  tung

 3. #3
  New Member
  Join Date
  02-03-2005
  Posts
  4
  Uploads
  0

  Re: Cfare do te behet me KOSOVASAT?

  Qy ky 5%
  Jo valla pa e hap se lajmi hiq veq qe ka hup data baza e duhet pi fillimi po nese antart jan te interesum me u regjistru per se riu e me njohuri qe kan fitu te re besoj se ka me u ba mire
  Po besoj qe ne nje te ardhme te afert ka me pas surprisa lidhur me Kosovasatin
  Pershendetje

 4. #4

  Re: Cfare do te behet me KOSOVASAT?

  Quote Originally Posted by utente007 View Post
  Po filloj une i pari,sa mundesi ka te hapet prap KOSOVASAT.
  Ne hapshin ujqit e vjeter , sikurse eshte dedea dhe benxhi ka mundesi shume per te hapure,

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Posts
  131
  Uploads
  0

  Re: Cfare do te behet me KOSOVASAT?

  Po qka po ju vyn kosovasati,qe ku e keni ktu ne shqip edhe shyqyr experta sa dush e rrini qitu e nashta msoni najsen se so hajri i kosovasatit.

  tung

 6. #6
  Junior Member
  Join Date
  20-06-2006
  Posts
  14
  Uploads
  9

  Re: Cfare do te behet me KOSOVASAT?

  paj bre besim ti a e ki hala jo reklame te jashte te lutem linku .net osht sa i perket forumit un jom webmaster per 3 or ta boj tip top edhe ta lidhi me link ajo pun e thjesht osht ama problemi osht te linku masi kosovasat.net existon kush e ka let paraqitet let kallxon edhe e kryjm ket muhabet shum kollaj.

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Posts
  131
  Uploads
  0

  Re: Cfare do te behet me KOSOVASAT?

  Quote Originally Posted by da_lumi View Post
  paj bre besim ti a e ki hala linku .net osht sa i perket forumit un jom webmaster per 3 or ta boj tip top edhe ta lidhi me link ajo pun e thjesht osht ama problemi osht te linku masi kosovasat.net existon kush e ka let paraqitet let kallxon edhe e kryjm ket muhabet shum kollaj.
  Nuk eshte problemi te linku se te gjitha i kemi e ka oferta te shumta edhe per hoste te ndyshme, problemi eshte se kush me punu aty se per me majt ni forum te duhen se paku 2-3 admin dhe 7-8 moderator te fort me dije e jo "copy paste" experta e ata qe po din nuk po kan kohe me u marr me forume se po kan obligime tjera pra problemi nuk eshte hapja e kosovasatit po mbajtja e tij.

  tung

 8. #8
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Cfare do te behet me KOSOVASAT?

  Quote Originally Posted by dedea View Post
  Nuk eshte problemi te linku se te gjitha i kemi e ka oferta te shumta edhe per hoste te ndyshme, problemi eshte se kush me punu aty se per me majt ni forum te duhen se paku 2-3 admin dhe 7-8 moderator te fort me dije e jo "copy paste" experta e ata qe po din nuk po kan kohe me u marr me forume se po kan obligime tjera pra problemi nuk eshte hapja e kosovasatit po mbajtja e tij.

  tung
  jam dakort 100%

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Re: Cfare do te behet me KOSOVASAT?

  Me falni se po nderhyj se jom iri ne forumet e sateliteve,po ky kosovasat ka pas noj gjo mo teper se keto forumet tjera apo thjesht nostalgji

 10. #10
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: Cfare do te behet me KOSOVASAT?

  ME BEHET QEFI QE JENI KETU RAJMONDA DHE DEDA HUMBET FARE UROJ TE JENI KETU PER SHUME KOHE SEPSE NE KOSOVASAT VERTET KENI BERE NJE PUNE TE SHKELQYER .Me qe jemi te gjthe doja te hapja nje teme te re rreth digitalb hd .

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

 1. «fare eshte key.dat file?
  By gertl in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 23-01-2009, 08:26:37
 2. Question me cfare merreni??
  By neo17 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 26
  Last Post: 15-01-2009, 11:56:53
 3. ore shikoni ca behet ketu
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 07-09-2008, 20:14:48
 4. Cfare ka ndodhur me TPS?
  By BehadesgO in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 12-12-2006, 16:03:34
 5. cfare software mund te perdor per phonotrend??
  By andiii_7 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 08-10-2006, 12:20:22

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •