Digi TV Film: Program TV: 08-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################

Digi Film 1

06:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
08:32 Leatherheads
10:31 Semi pro
12:01 The bucket list 1
14:00 10000BC
16:00 Speed racer
18:30 Wanted
20:31 Illegal tender
22:30 Cats and dogs


Digi Film 2

06:30 Speed racer
09:00 Wanted
11:00 Run fat boy run
13:01 Welcome home Roscoe Jenkins 1
15:00 Fools gold 1
17:01 Leatherheads
19:00 The bucket list 1
21:00 10000BC
23:00 Reality bites


AXN


07:00 Baietii de la sport
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Ele spioneaza
11:00 Zoom
11:05 Survivor
12:00 Ele spioneaza
13:00 Ele spioneaza
14:00 Pamant: Conflict final
15:00 Survivor
16:00 Survivor
17:00 Zoom
17:05 Baietii de la sport
18:00 Afterworld
18:05 Pamant: Conflict final
19:00 Ele spioneaza
19:05 Ele spioneaza
20:00 Ele spioneaza
20:55 Zoom
21:00 Fenomenala Jane
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 CSI: New York - Criminalistii
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 CSI: New York - Criminalistii
03:00 CSI: New York - Criminalistii
03:50 Fenomenala Jane
04:40 inchiderea programului


Pro Cinema


06:00 Apropo TV
09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:20 Aventurile lui Jackie Chan
09:45 Gemenele
10:15 Prietenii tai
10:45 Fotbalistii si nevestele lor
11:45 Viata la Casa Alba
12:45 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Aventurile lui Jackie Chan
14:45 Aventurile lui Jackie Chan
15:15 O noua viata
16:15 Zoom ?10
16:30 Cei trei muschetari
18:30 La Bloc
19:00 O noua viata
20:00 Cu sange rece
21:00 Gemenele
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Wes Craven prezinta: Ei
00:00 Alerta maxima
01:00 Fata de 10
01:05 Wes Craven prezinta: Ei
02:45 Cu sange rece
03:30 Alerta maxima
04:15 Lumea PRO CINEMA


HBO

06:00 Concert Rihanna
07:20 Un Craciun cu Dennis
08:45 Harry Potter si Ordinul Phoenix
11:00 in cautarea norocului
12:40 Rocknroll
14:35 Nunti, muzici si casete video
15:35 Renato sau Leroy?
17:05 Cum sa mananci viermi prajiti
18:30 Casa e un monstru!
20:00 Tabara cu bucluc
21:30 Somnambul
23:15 Gorila
01:00 in cautarea dragostei
02:50 Tabara cu bucluc
04:20 Somnambul


National Geographic


06:00 Craniile de cristal:
07:00 Salvatorul bizonilor
08:00 Paradisuri naturale
09:00 Mormantul lui Irod
10:00 Secretele istoriei
11:00 Predator CSI
12:00 Experimente trasnite
12:30 Nu stiam asta
13:00 Craniile de cristal:
14:00 Mormantul lui Irod
15:00 Secretele istoriei
16:00 Vanatorii din Ngotto
17:00 Paradisuri naturale
18:00 Megastructuri
19:00 Experimente trasnite
19:30 Nu stiam asta
20:00 Casa cu caini
21:00 Maimute la furat
21:30 Maimute la furat
22:00 Monstrul din Amazon
23:00 Penitenciar
00:00 Maimute la furat
00:30 Maimute la furat
01:00 Monstrul din Amazon
02:00 Casa cu caini
03:00 Maimute la furat
03:30 Maimute la furat
04:00 Monstrul din Amazon
05:00 Experimente trasnite
05:30 Nu stiam asta


Cinemax

07:00 Novicele
08:30 Magicianul
10:30 American Graffiti
12:20 Escapade
14:05 Regele popicelor
16:00 Pam? liber
17:45 Novicele
19:15 Ritmul vietii
21:00 Epitafuri
21:50 Gheata neagra
23:35 Rob Roy
01:50 Simpatie
03:35 Praf si pulbere: Razbunarea
05:10 Verdict


Zone reality


06:00 Sanatoriul francez
07:00 John Edward, medium
07:50 Politia din Honolulu
08:15 Politia din Honolulu
08:40 Sanatoriul francez
09:30 Mana destinului
10:20 John Edward, medium
11:15 Maternitatea
11:40 Maternitatea (AP)
12:05 Forte supraomenesti
12:55 Politia din Honolulu
13:20 Politia din Honolulu
13:45 Detectivii
14:10 Detectivii
14:35 Maternitatea (AP)
15:00 Maternitatea (AP)
15:25 Forte supraomenesti
16:15 Detectivii
16:40 Detectivii
17:05 Sanatoriul francez (AP)
18:00 Politia din Honolulu
18:30 Politia din Honolulu
19:00 Mana destinului (AP)
20:00 Detectivii (AP)
20:30 Detectivii
21:00 Paramedicii
22:00 Dosarele pacientelor
22:30 Dosarele crimei
23:00 72 de ore
23:30 72 de ore (AP)
00:00 Povestile scheletelor (AP)
01:00 Oameni care ajuta oameni
01:50 Oameni care ajuta oameni
02:40 Dosarele pacientelor (AP)
03:05 Dosarele crimei (AP)
03:30 72 de ore (AP)
03:55 72 de ore (AP)
04:20 Povestile scheletelor
05:10 John Edward, medium


Viasat History


06:00 Marea campanie din Dolomiti
07:00 Razboiul secolului
08:00 Tradare si tradatori
09:00 Povestea lui Unu
10:00 sefi de trib
11:00 Descoperiri antice
12:00 Cavalerul templier
13:00 Gandirea Evului Mediu
14:00 Marea campanie din Dolomiti
15:00 Razboiul secolului
16:00 Tradare si tradatori
17:00 Epave de vis
17:30 Secretele Renasterii
18:00 sefi de trib
19:00 in culisele misiunii Apollo 13
20:00 Rasputin: Diavolul incarnat
21:00 Centenar
22:00 Insula mortii
23:00 O crima preistorica
00:00 Tradare si tradatori
01:00 Epave de vis
01:30 Secretele Renasterii
02:00 sefi de trib
03:00 in culisele misiunii Apollo 13
04:00 Rasputin: Diavolul incarnat
05:00 Centenar