Results 1 to 5 of 5

Thread: Aparate,Module,Karta,Card Sharing

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Aparate,Module,Karta,Card Sharing

  Po e hap kete teme sepse ktu ne shqiperi eshte i cik e veshtir per te gjet shume gjera qe i perkasin transmetimeve satelitore.Kam kontaktuar me nje shok qe ndodhet jashte shqiperise(fale facebook,se kisha qe ne 8-vjecare qe se takoja) i cili merret me kete pun,dhe me ka thene qe mund te me gjeje cfaredo lloj gjeje si aparate(me baze linux),module,karta pirate,karta origjinale,mbajtese kokash shum me te mira se cjan ketu etj. me cmime shume te lira se cmund te shiten ketu dhe ne disa vende te tjera.Nese eshte njeri i interesuar mund te lej noj postim ketu,qe te di se ca ti them te sjelle.


  E di qe kan qene ca persona ketu si ribo etj. qe kishin ndermend me bo i server vete per sky-it dhe ta paguanim te gjithe njelloj.Kismet kom qef me e mor i karte,edhe pse kushton i cik si shum.Nese keni akoma deshire me e realizu ket gjo edhe mund ta bejme tani,sepse karten origjinale te sky-it mund ta gjejme me lire sec shitet ne tirane.

 2. #2

  Re: Aparate,Module,Karta,Card Sharing

  Shoku une jame i interesuar qe me nje karte ( Card Sharing)te punojen 4-5 aparate dhe kurse per aparatet,mbajtset e kokave etj. Dergome nje liste cmimesh ne mesazh privat jo email publikisht

 3. #3

  Re: Aparate,Module,Karta,Card Sharing

  Sa shkon nje karte e sky-it se jam i interesuar

 4. #4
  New Member
  Join Date
  10-01-2009
  Posts
  2
  Uploads
  0

  Re: Aparate,Module,Karta,Card Sharing

  Quote Originally Posted by shqiperia View Post
  Sa shkon nje karte e sky-it se jam i interesuar
  Cilin SKY?

  SKY Italia apo SKY UK?

 5. #5

  Re: Aparate,Module,Karta,Card Sharing

  sky italia full me gjithe calcio plus hd

Similar Threads

 1. Free Card Sharing Packages ke Poso asfaleis iste me to card sharing
  By cyprussat in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 36
  Last Post: 18-07-2009, 06:20:36
 2. T-REX TWIN module + card loader
  By ilahli in forum Dragon Cam and T-Rex Cam
  Replies: 2
  Last Post: 22-01-2007, 15:13:37
 3. Alphacrypt Module +Titanium card
  By riro in forum More Cams
  Replies: 0
  Last Post: 10-12-2005, 19:26:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •