Digi TV Film: Program TV: 09-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################

Digi Film 1


07:32 Semi pro
09:01 Illegal tender
11:00 10000BC
13:01 Fools gold 1
15:00 Speed racer
17:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
19:30 Leatherheads
21:31 Wanted
23:30 The bourne identity
01:30 The bucket list 1
03:30 Speed racer

Digi Film 2

07:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
09:30 Leatherheads
11:30 Wanted
13:30 The bucket list 1
15:30 Semi pro
17:01 Run fat boy run
19:00 10000BC
21:01 Speed racer
23:31 Cats and dogs
01:00 The getaway
03:00 Wanted
05:00 Semi pro

AXN

07:00 Baietii de la sport
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Ele spioneaza
11:00 Zoom
11:05 Survivor
12:00 Baietii de la sport
13:00 Ele spioneaza
14:00 Pamant: Conflict final
15:00 Survivor
15:40 Poza la minut
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Baietii de la sport
18:00 Afterworld
18:05 Pamant: Conflict final
19:00 Ele spioneaza
19:05 Ele spioneaza
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Fenomenala Jane
22:00 Cea mai rea saptamana
22:30 in apararea diavolului
23:00 in apararea diavolului
23:30 in apararea diavolului
00:15 David Letterman Show
01:10 Cea mai rea saptamana
01:45 in apararea diavolului
02:10 in apararea diavolului
03:05 in apararea diavolului
03:35 Fenomenala Jane
05:05 Fenomenala Jane
05:30 inchiderea programului

HBO

06:00 Rocknroll
07:45 Renato sau Leroy?
09:15 Cum sa mananci viermi prajiti
10:40 Casa e un monstru!
12:10 Filme si vedete
12:40 Iubita de toti
14:25 Printesa
15:55 Jucarii
17:55 Hanul rosu
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Zborul 93
21:30 Stand-Up Cafe
22:05 Spune-mi ca ma iubesti
22:55 Spune-mi ca ma iubesti
23:45 Vantul groazei
01:15 in visele tale
02:45 Sybil
04:15 Gangsterii

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:20 Aventurile lui Jackie Chan
09:45 Gemenele
10:15 Prietenii tai
10:45 Cei trei muschetari
12:45 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Aventurile lui Jackie Chan
14:45 Aventurile lui Jackie Chan
15:15 O noua viata
16:15 Zoom in 10
16:30 Cei trei de la rasarit
18:30 La Bloc
19:00 O noua viata
20:00 Cu sange rece
21:00 Gemenele
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Experiment diabolic
00:00 Carnivale
01:00 Ultima strigare
02:45 Fata de 10
02:50 Experiment diabolic
04:30 Carnivale

EUROSPORT

09:30 Raliuri: Raliraid Dakar
10:15 Sanie
10:45 Biatlon
11:45 Raliuri: Raliraid Dakar
12:30 Biatlon
13:30 Tenis:Circuitul masculin ATP
14:45 Sarituri cu schiurile
15:45 Tenis
18:30 Biatlon
20:00 Fotbal
20:15 Raliuri: Raliraid Dakar
20:30 Darts
23:00 Cel mai puternic om
00:00 Raliuri: Raliraid Dakar
00:45 Sporturi extreme: YOZ
01:15 Fotbal
01:45 Raliuri: Raliraid Dakar

ELVIS