Results 1 to 4 of 4

Thread: Kush me ndihmon

 1. #1
  Contributing Member
  Join Date
  27-09-2008
  Posts
  458
  Uploads
  0

  Kush me ndihmon

  Kam nje aparat dsn 7300 gr po here pas here mi bllokon kanalet dhe duhet ta fikesh dhe ta ndezesh qe te funksionoje sfare duhet ti bej mund te me ndihmoni ?

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Kush me ndihmon

  Quote Originally Posted by billi23 View Post
  Kam nje aparat dsn 7300 gr po here pas here mi bllokon kanalet dhe duhet ta fikesh dhe ta ndezesh qe te funksionoje sfare duhet ti bej mund te me ndihmoni ?
  me ja fresku firmwarin? se njof si aparat dhe bo vaki kushedi ska as firmware per kte.

 3. #3

  Re: Kush me ndihmon

  ky aparati yt merr te njejten SW me aparatet yumatu,nextime,me teper nuk mund te ndihmoj se nuk jam marr shume me kto lloj aparatesh por nje gje eshte e sigurt se cfaredo lloj sw ti ngarkosh nuk bllokohet thjesht nuk do kesh sinjal,ateher i fut softin eduhur nga e para.

 4. #4
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: Kush me ndihmon

  merri keto ndoshta te ndihmojne. ketu shko tek download meduket se te kam postuar loaderin dh e nje soft heren tjeter n.q.s.nuk gaboj
  mos publikoni adresa te jashtme se nuk e lejon rregullorja e ketij forumi.

Similar Threads

 1. MŽ ndihmon kush
  By xoninet in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 28-11-2009, 09:51:48
 2. kush me ndihmon?
  By elton204 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-10-2009, 16:17:39
 3. Question kush e njeh ?
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 17-04-2009, 13:26:01
 4. Question Kush me ndihmon per ART, CANAL DIGITAAL dhe SHOWTIME
  By elton204 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 01-04-2009, 23:46:25
 5. help me? Kush mŽ ndihmon?
  By POSEY_DION in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 25-11-2008, 13:57:48

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •