Digi TV Film: Program TV: 13-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 Fools gold 1
09:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
11:32 Leatherheads
13:31 The bucket list 1
15:31 Semi pro
17:00 10000BC
19:00 Wanted
21:00 Illegal tender
23:00 Tequila sunrise
01:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
03:00 Reality bites
05:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1

Digi Film 2

07:01 Speed racer
09:31 10000BC
11:32 Wanted
13:32 Fools gold 1
15:30 Run fat boy run
17:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
19:30 The bucket list 1
21:30 Semi pro
23:00 Interview with the vampire
01:02 Fools gold 1
03:00 Wanted
05:00 Semi pro

AXN

07:00 Baietii de la sport
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Ele spioneaza
11:00 Zoom
11:05 The Amazing Race
12:00 Baietii de la sport
12:30 Baietii de la sport
13:00 Ele spioneaza
14:00 Pamant: Conflict final
15:00 The Amazing Race
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Baietii de la sport
17:30 Baietii de la sport
18:00 Afterworld
18:05 Pamant: Conflict final
19:00 Ele spioneaza
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Fenomenala Jane
22:00 Operatiunea de salvare
23:00 Justitie oarba
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 Operatiunea de salvare
02:55 Justitie oarba
03:40 Fenomenala Jane
04:40 Promo

HBO

06:00 O zi minunata
07:50 Odata ca niciodata
09:15 Un Craciun
10:45 Salvati bufnitele
12:20 In ritm de step
14:15 Pe platourile
14:45 Tabara cu bucluc
16:15 Dragostea
18:15 Rocky Balboa
20:00 Se mai schimba
21:40 Cartita
00:10 Bordelul
00:35 Bordelul
01:45 Somnambul
03:25 Cartita

Pro Cinema

09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:30 Gemenele
10:00 Prietenii tai
10:30 Fotbalistii si nevestele lor
11:30 Lumea PRO CINEMA
12:00 Teo
13:00 La Bloc
13:30 Aventurile lui Jackie Chan
14:00 Aventurile lui Jackie
14:30 Pro Motor
15:15 O noua via��
16:15 Fotbalistii si nevestele lor
17:15 Zoom �n 10
17:30 Via�a la Casa Alba
18:30 La Bloc (AP)
19:00 O noua viata
20:00 Disparuti fara urma
21:00 Gemenele
21:30 Prietenii t�i
21:55 Fata de 10
22:00 O data �n via��

EUROSPORT

09:30 Raliuri:
10:15 Biatlon:
11:00 Tenis:
13:00 Raliuri:
13:45 Snooker:
15:30 Snooker:
19:00 Fotbal:
19:15 Fotbal:
19:45 Fotbal:
20:30 Raliuri:
20:45 Fotbal:
23:00 Snooker:
00:00 Raliuri: Raliraid Dakar
00:45 Snooker:
01:15 Biatlon:
01:45 Raliuri: Raliraid Dakar

ELVIS