Digi TV Film: Program TV: 14-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 The bucket list 1
09:01 Fools gold 1
11:01 Wanted
13:01 Run fat boy run
15:00 Leatherheads
17:01 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
19:01 Semi pro
20:30 Speed racer
23:00 Lorenzos oil
01:30 The big Lebowski
03:30 Semi pro
05:00 Illegal tender

Digi Film 2

06:31 Illegal tender
08:31 Leatherheads
10:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
12:30 Speed racer
15:01 Welcome home Roscoe Jenkins 1
17:01 Wanted
19:01 Fools gold 1
21:01 The bucket list 1
23:01 Scarecrow
01:01 Welcome home Roscoe Jenkins 1
03:01 Run fat boy run
05:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor

AXN

07:00 Baietii de la sport
07:30 Baietii de la sport
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Ele spioneaza
11:00 Zoom
11:05 The Amazing Race
12:00 Baietii de la sport
12:30 Baietii de la sport
13:00 Ele spioneaza
14:00 Pamant: Conflict final
15:00 The Amazing Race
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Baietii de la sport
17:30 Baietii de la sport
18:00 Afterworld
18:05 Pamant: Conflict final
19:00 Ele spioneaza
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Fenomenala Jane
22:00 Impotriva destinului
23:00 Dosarele fantoma
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 Impotriva destinului
02:45 Dosarele fantoma
03:30 Fenomenala Jane
05:00 Promo

HBO

06:00 In ritm de step
07:55 Tabara cu bucluc
09:25 Dragostea
11:20 Rocky Balboa
13:00 Stratagema
14:35 Intalnirea perfecta
16:05 Robin Hood
17:50 Noi suntem Marshall
20:00 Un an bun
22:00 Premiile Globul
00:05 Imperiul mintii
03:00 Avionul cu serrpi
04:45 Camera de sus

Pro Cinema

09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:30 Gemenele (engl., 2005, s.)
10:00 Prietenii tai
10:30 Fotbalistii si nevestele lor
11:30 Entertainment News (reluare)
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc
14:15 Aventurile lui Jackie Chan
15:15 O noua viata (sua, 2002, s)
16:15 Fotbalistii si nevestele lor
17:15 Zoom in 10
17:30 Viata la Casa Alba
18:30 La Bloc
19:00 O noua viata (sua, 2002, s,)
20:00 Disparuti fara urma (sua, 2002, s.)
21:00 Gemenele (engl., 2005, s)
21:30 Prietenii tai (sua, 1994, s. com)
21:55 Fata de 10
22:00 Instincte fatale
00:00 Alerta maxima (sua, 1996, s.
01:00 Fata de 10 (2008, divertisment)
01:05 Instincte fatale
02:45 Disparuti fara urma (sua, 2002, s)
03:30 Alerta maxima (sua, 1996, s
04:15 Lumea PRO CINEMA

EUROSPORT

09:30 Raliuri: Raliraid Dakar
10:15 Fotbal:
11:00 Tenis:
13:00 Raliuri: Raliraid Dakar
13:45 Snooker:
16:00 Snooker:
18:45 Biatlon:
20:15 Raliuri: Raliraid Dakar
20:30 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
20:45 Snooker:
00:00 Raliuri: Raliraid Dakar
00:45 Snooker:
01:15 Biatlon:
01:45 Raliuri: Raliraid Dakar

ELVIS