Results 1 to 5 of 5

Thread: ds team nxjerrin soft te ri me mbox

 1. #1

  ds team nxjerrin soft te ri me mbox

  lexova me nje forum tjeter qe ds team nxjerr nje soft te ri per dm800 me mbox 0.4 beta qe suporton azbox
  do te kete suport per card readers per SECA VIA EDHE CONAX keshtu qe mund te hapen digitalb hd presim

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Posts
  131
  Uploads
  0

  Re: ds team nxjerrin soft te ri me mbox

  Mboxi punon me shumicen e resiverave dhe besoj qe eshte emulator i te ardhmes dhe personalisht i ka disa muaj qe e testoj dhe jam mjaft i knaqun me te edhe pse ka ende mjaft pune per perfundimin e tij pasi qe ende eshte ne fazen e testimit.
  Eshte e sakt qe e hap dga HD nese ke ndonje peers i cili e ka at kartele (me tjeter emu) por besoj qe e kan fixu qe edhe ta lexoj kartelen e dga HD.

  tung

 3. #3

  Re: ds team nxjerrin soft te ri me mbox

  shikova disa foto qe tregonin digitalbin hd te hapur me dreambox gemini.
  po bejne prova dhe ne fund te muajit do jete gati se na merziten ata te digitalbit me disa kaona plehra

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Posts
  131
  Uploads
  0

  Re: ds team nxjerrin soft te ri me mbox

  Quote Originally Posted by kallmishti View Post
  shikova disa foto qe tregonin digitalbin hd te hapur me dreambox gemini.
  po bejne prova dhe ne fund te muajit do jete gati se na merziten ata te digitalbit me disa kaona plehra
  Mos shpresoni shume per ate qe shihni,personalisht e kam shiku dga HD edhe ne kathrein nja 2-3 dit por ato kanale punojn me nje emulator qe nuk eshte publik dhe po qe se e gjen ndonej peers qe e ka ate emulator me mbox do te mund ta shikosh dga HD prej ati peers por po qe se nuk e gjete at peers mboxi nuk do ta lexoj kartelen e cila eshte lidhur me Kaon.

  tung

 5. #5
  Member neo17's Avatar
  Join Date
  07-09-2006
  Location
  Albania
  Posts
  74
  Uploads
  1

  Re: ds team nxjerrin soft te ri me mbox

  Quote Originally Posted by kallmishti View Post
  shikova disa foto qe tregonin digitalbin hd te hapur me dreambox gemini.
  po bejne prova dhe ne fund te muajit do jete gati se na merziten ata te digitalbit me disa kaona plehra
  po atehere ja kane gjete dhe dga formatin e figures qe perdor per kanalet e veta hd se me sa di une ato nuk transmetojne ne mpeg4 normal, por ne nje format tjeter qe si te thuash nuk eshte ai standardi per hd...

Similar Threads

 1. Very Good Server Mbox Gline (Mbox 0.60)
  By 3achour in forum Mbox Exchange: Free
  Replies: 3
  Last Post: 13-01-2010, 23:40:53
 2. mbox to mbox v. 0016 to 0019
  By sanespro in forum General Discussions: Cardsharing
  Replies: 1
  Last Post: 25-06-2009, 00:00:22
 3. Tutorial [Mbox For Fte and clone]Mbox control center How To
  By arabeman14 in forum Mbox Exchange: Free
  Replies: 1
  Last Post: 02-06-2009, 20:28:27
 4. Tutorial [Mbox For Fte and clone]Mbox control center How To
  By arabeman14 in forum Information et Tutoriels
  Replies: 1
  Last Post: 02-06-2009, 20:28:27

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •