Digi TV Film: Program TV: 15-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:00 Speed racer
09:30 Leatherheads
11:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
13:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
15:30 Wanted
17:30 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
19:30 The bucket list 1
21:31 Fools gold 1
23:30 The getaway

Digi Film 2

7:00 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
09:00 The bucket list 1
11:01 Semi pro
12:30 Fools gold 1
14:31 Speed racer
17:01 Leatherheads
19:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
21:00 Wanted
23:00 Being there

AXN

07:00 Baietii de la sport
07:30 Baietii de la sport
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Ele spioneaza
11:00 Zoom
11:05 The Amazing Race
12:00 Baietii de la sport
12:30 Baietii de la sport
13:00 Ele spioneaza
14:00 Pamant: Conflict final
15:00 The Amazing Race
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Baietii de la sport
17:30 Baietii de la sport
18:00 Afterworld
18:05 Pamant: Conflict final
19:00 Ele spioneaza
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Fenomenala Jane
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 CSI: New York - Criminalistii
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 CSI: New York - Criminalistii
02:45 CSI: New York - Criminalistii
03:30 Fenomenala Jane
04:30 Promo

HBO

06:00 Stratagema
07:30 Intalnirea perfecta
09:00 Robin Hood
10:40 Noi suntem Marshall
12:50 Toc Inalt
14:15 ESti gata pentru
15:45 Oceans 13
17:50 Toti oamenii regelui
20:00 O dragoste
21:55 Jocul terorii
23:30 Dincolo de Ozona
01:10 Asa tata, asa fiica
02:35 Ruptura
04:25 Jocul terorii

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:30 Gemenele (engl., 2005
10:00 Prietenii tai(sua, 1994, s)
10:30 Fotbalistii si nevestele lor
11:30 Viata la Casa Alba (sua, 1999, s)
12:30 Teo (reluare)
13:30 La Bloc
14:00 Aventurile lui Jackie Chan
14:30 Barbatii in negru
15:00 Descopera Rom�nia
15:30 O noua viata (sua, 2002, s, col.)
16:30 Cei trei muschetari
18:30 La Bloc (AP)
19:00 O noua viata (sua, 2002, s)
20:00 Cu s�nge rece (sua, 2003, s)
21:00 Gemenele (engl., 2005, s)
21:30 Prietenii tai (sua, 1994, s)
21:55 Fata de 10
22:00 Ucigasul dinlauntru
00:15 Alerta maxima (sua, 1996, s)
01:15 Fata de 10
01:20 Ucigasul dinlauntru
03:15 Cu s�nge rece (sua, 2003, s, col.)
04:45 Lumea PRO CINEMA

EUROSPORT

09:30 Raliuri: Raliraid Dakar
10:15 Biatlon:
11:00 Tenis:
13:00 Raliuri: Raliraid Daka
13:45 Snooker:
15:30 Snooker:
18:00 Sarituri cu schiurile:
19:00 Biatlon:
20:15 Fotbal:
20:30 Raliuri: Raliraid Dakar
20:45 Snooker:
00:00 Raliuri: Raliraid Dakar
00:45 Snooker:
01:15 Combinata Nordica:
01:45 Raliuri: Raliraid Dakar

ELVIS