Results 1 to 7 of 7

Thread: pershendes

 1. #1

  Thumbs up pershendes

  pershendes te gjith atdhetaret e ketij forumi.

  mihali

 2. #2

  Smile Re: pershendes

  edhe une te pershendes ty,dhe bosh hajer

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: pershendes

  mireserdhe dhe sa me shume lehtesira per aparatin tend, pafsh cdo gjo qe ke per zemer :)

 4. #4
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Re: pershendes

  Mir se na erdhe

 5. #5

  Thumbs up Re: pershendes

  faleminderit te gjitheve

 6. #6
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: pershendes

  Mire se erdhe Mihal,

  shpresojme te ndjehesh mire dhe te zgjidhesh Ádo problem qe mund te hasesh.

 7. #7
  Junior Member
  Join Date
  30-10-2008
  Posts
  12
  Uploads
  0

  Re: pershendes

  mir se erdhe mihal dhe pershendetje

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •