Digi TV Film: Program TV: 16-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 Fools gold 1
09:30 Wanted
11:30 Illegal tender
13:30 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
15:31 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
17:30 Semi pro
19:00 Speed racer
21:30 Run fat boy run
23:31 Wyatt Earp
03:00 Wanted
05:01 Run fat boy run

Digi Film 2

06:01 Semi pro
07:31 Run fat boy run
09:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
11:31 Leatherheads
13:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
15:30 The bucket list 1
17:30 Wanted
19:30 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
21:32 Fools gold 1
23:30 Interview with the vampire
01:31 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
03:31 Reality bites
05:30 Fools gold 1

AXN

07:00 Baietii de la sport
07:30 Baietii de la sport
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Ele spioneaza
11:00 Zoom
11:05 The Amazing Race
12:00 Baietii de la sport
12:30 Baietii de la sport
13:00 Ele spioneaza
14:00 Pamant: Conflict final
15:00 The Amazing Race
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Baietii de la sport
17:30 Baietii de la sport
18:00 Afterworld
18:05 Pamant: Conflict final
19:00 Ele spioneaza
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Fenomenala Jane
22:00 Cea mai rea saptamana
22:30 Visuri desarte
00:15 David Letterman Show
01:15 Cea mai rea saptamana
01:45 Visuri desarte
03:25 Fenomenala Jane
05:30 Promo

HBO

06:00 Toc Inalt
07:30 Esti gata pentru iubire?
09:00 Oceans 13
11:00 Toti oamenii regelui
13:05 Mumble, cel mai tare
14:55 Tatal meu e un erou!
16:25 Aventuri pe terenul
18:05 Musafirul
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Masacrul
22:10 Spune-mi ca ma iube�ti
00:00 Motelul groazei
01:35 Apocalipsa
02:35 Johnny Slades
04:10 Viata de gangster

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:30 Gemenele (engl., 2005, s))
10:00 Prietenii t�i (sua, 1994, s.)
10:30 Cei trei muschetari (fra.-it., 1961)
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP)
14:15 Aventurile lui Jackie Chan
14:45 B�rba�ii �n negru
15:15 O nou� via�� (sua, 2002, s, col.)
16:15 Zoom �n 10
16:30 Povestea lui Esther Costello
18:30 La Bloc
19:00 O nou� via�� (sua, 2002, s, col.)
20:00 Cu s�nge rece (sua, 2003, s)
21:00 Gemenele (engl., 2005, s
21:30 Prietenii t�i (sua, 1994, s)
21:55 Fata de 10
22:00 Omul schelet
00:00 Carnivale (sua, 2003, s)
01:00 C�nd �ngerii vin �n ora�
02:45 Cu s�nge rece (sua, 2003, s, col.)
03:30 Carnivale (sua, 2003, s, col.)

EUROSPORT

09:30 Raliuri: Raliraid Dakar
10:15 Sanie:
10:45 Sarituri cu Schiurile:
11:30 Schi Alpin:
12:30 Tenis: Circuitul Feminin Wta
13:45 Sarituri cu Schiurile:
14:30 Schi Alpin:
15:30 Biatlon:
17:00 Sarituri cu Schiurile:
17:30 Sarituri cu Schiurile:
19:15 Fotbal:
19:30 Fotbal:
19:45 Combinata Nordica:
20:45 Raliuri: Raliraid Dakar
21:00 Snooker:
22:00 Schi Fond:
23:00 Snooker:
00:00 Raliuri: Raliraid Dakar
00:45 Combinata Nordica:
01:15 Snooker:

ELVIS