Digi TV Film: Program TV: 17-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:02 Illegal tender
09:01 Leatherheads
11:00 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
13:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
15:00 Fools gold 1
17:02 Welcome home Roscoe Jenkins 1
19:01 The bucket list 1
21:01 Wanted
23:01 Cats and dogs
00:31 Speed racer
03:01 Scarecrow
05:00 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay

Digi Film 2

07:31 The bucket list 1
09:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
11:31 Semi pro
13:01 The bourne identity
15:00 Wanted
17:00 Speed racer
19:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
21:32 Leatherheads
23:31 Being there
02:00 Fools gold 1
04:00 Wanted

AXN

07:00 Sectia de politie
08:00 Schimbul trei
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Stargate SG-1
12:00 Dosarele lui Dresden
13:00 Stapanul fiarelor
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Poza la minut
16:30 Poza la minut
17:00 Survivor
18:00 Tinerii muschetari
19:00 Ziua cea mai lunga
20:00 Doctori �n Los Angeles
21:00 ReGenesis
22:00 Vieti curate
23:00 Dl. Jones
23:10
01:00 Ziua cea mai lunga
02:10 Jocul legaturilor
03:00 ReGenesis
03:50 Vieti curate
04:50 Vieti curate
04:55 Promo

HBO

06:00 Odata ca niciodata
07:25 Se mai schimba
09:05 Cinema, cinema, cinema
09:30 Pe urmele nelegiuitului
11:00 Suspinele inimii
12:30 Lista
14:00 Sarbatori In catuse
15:30 Hanul rosu
17:05 Zborul 93
18:35 Odata ca niciodata
20:00 Californication
20:30 Larry David
21:00 Dansul dragostei 2
22:40 Razboiul familiei
00:15 Fata taiata In doua
02:10 Bordelul
02:35 Bordelul
03:05 Crocodilul
04:35 Fantomele din

Pro Cinema

07:00 Lumea PRO CINEMA
07:30 Icstrim TiVi
08:00 Pro Motor (2007, emis. sport)
09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:30 Gemenele (engl., 2005, s)
10:00 Prietenii t�i (sua, 1994, s.)
10:30 La Bloc (AP)
11:00 O nou� via�� (sua, 2002, s)
12:00 Descoper� Rom�nia
12:30 Entertainment News
13:30 Povestea lui Esther Costello
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 �n familie (sua, 2005, s, col.)
17:00 Buzduganul cu trei pece�i
19:00 O nou� via�� (sua, 2002, s, col.)
20:00 R�pirea (sua, 2006, s.
21:00 (sua, 2005, s. com., col.)
21:30 Prietenii t�i
22:00 Lupt�toarea
00:15 CSI: Miami
01:15 Si inima mi se opri �n loc
03:15 Alerta maxima
04:00 Luptatoarea

EUROSPORT

09:30 Combinata Nordica:
10:00 Sanie:
10:45 Schi Fond:
11:15 Sanie:
12:00 Schi Alpin:
13:15 Schi Alpin:
14:45 Sarituri cu Schiurile:
15:15 Biatlon:
16:45 Schi Alpin:
17:30 Sarituri cu Schiurile:
19:15 Schi Fond:
20:45 Raliuri: Raliraid Dakar
21:00 Combinata Nordica:
22:00 Schi Fond:
22:45 Schi Fond:
01:00 Biatlon:
01:30 Biatlon:
02:00 Tenis:

ELVIS