Results 1 to 7 of 7

Thread: ju lutem me ndihmoni

 1. #1
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  ju lutem me ndihmoni

  kam nje mondeal 9800 magic plus aka program te mire per kete lloj aparati

 2. #2

  Re: ju lutem me ndihmoni

  Mjafton te kerkosh ne internet me emrin e apratit dhe menjehre do perfundosh tek nje faqe qe quhet mondealfiles. com (shtoji vete ato w sepse nuk lejohen linqet aktive)

 3. #3
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: ju lutem me ndihmoni

  ok po naj program te dhjetorit janarit nuk ka nese po me ndihmo

 4. #4

  Re: ju lutem me ndihmoni

  Ketu ke gjithecka per mondealin
  http://www.satsupreme.com/forumdisplay.php?f=815

 5. #5

  Re: ju lutem me ndihmoni

  ky aparat ka sw te njejte me x-cruiser 400 prandaj perdor sw e fundit te ketij lloji qe eshte 9.87 i dates 8 dhjetor 2008 me duket

 6. #6

  Re: ju lutem me ndihmoni

  I kame dhe une keto versione per X-Cruiser - Technosat
  X-1000S_Ver_987_up
  XDSR-200_Ver_987_up
  XDSR-400_Ver_987_up
  XDSR-500_Ver_987_up
  XDSR-750_Ver_987_up
  me kete versione lexojen dhe karten e tringut neqofte se ju duhen
  tju jape andrese per ti shkarkuart.

 7. #7

  Thumbs up Re: ju lutem me ndihmoni

  X-Cruiser - Technosat
  versionet e fundit
  XDSR-200_Ver_988_up.zip
  XDSR-400_Ver_988_up.zip
  XDSR-750_Ver_988_up.zip
  X-1000S_Ver_988_up.zip
  http://www.satsupreme.com/showthread.php?p=301083

Similar Threads

 1. Me ndihmoni ju lutem
  By omeri in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 27-06-2009, 15:37:06
 2. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 28-01-2009, 10:34:25
 3. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 23-01-2009, 21:08:28
 4. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 17-01-2009, 18:21:17
 5. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 22-12-2008, 15:26:24

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •