Digi TV Film: Program TV: 19-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Leatherheads
08:31 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
10:30 Speed racer
13:00 The bucket list 1
15:00 Wanted
17:00 Illegal tender
19:00 Run fat boy run
21:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
23:00 Reality bites
01:01 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
03:01 The bucket list 1
05:01 Welcome home Roscoe Jenkins 1

Digi Film 2

06:00 The bucket list 1
08:00 Wanted
10:02 Run fat boy run
12:00 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
14:00 Leatherheads
16:00 Fools gold 1
18:01 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
20:01 Speed racer
22:31 Semi pro

AXN

07:00 Baietii de la sport
07:30 Baietii de la sport
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Ele spioneaza
11:00 Zoom
11:05 The Amazing Race
12:00 Baietii de la sport
12:30 Baietii de la sport
13:00 Ele spioneaza
14:00 Pamant: Conflict final
15:00 The Amazing Race
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Baietii de la sport
17:30 Baietii de la sport
18:00 Afterworld
18:05 Pamant: Conflict final
19:00 Ele spioneaza
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Fenomenala Jane
22:00 Minti criminale
23:00 Minti criminale
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 Minti criminale
02:45 Minti criminale
03:30 Fenomenala Jane
04:40 Promo

HBO

06:00 Tabara cu bucluc
07:25 Maria Antoaneta
09:25 Casa e un monstru!
10:55 Harry Potter si Ordinul Phoenix
13:10 Premiul AFI - Warren Beatty
14:40 Stratagema
16:15 Mutandu-l pe McAllister
17:45 Cutia cu secrete
19:30 Pe platourile de filmare (s)
20:00 Ana si regele
22:25 Californication
22:55 Larry David, inamicul public nr. 1
23:25 Spectrul
00:50 Crime online
02:30 Ana si regele
04:55 Californication
05:25 Larry David, inamicul public nr. 1

Pro Cinema

08:45 Aventurile lui DonCoyote
09:15 Megastar - Val Kilmer
09:45 Cine este seful?
10:15 Cine este seful?
10:45 Fantomas vs. Scotland Yard
12:45 Teo (reluare)
13:45 Aventurile lui Jackie Chan
14:15 Barbatii in negru
14:45 in familie
15:45 Fotbalistii si nevestele lor
16:45 Viata la Casa Alba
17:45 La Bloc
18:15 Noaptea varcolacului
20:00 Lilieci
21:55 Fata de 10
22:00 Ultimul experiment
00:00 Alerta maxima
01:00 Clanul Soprano
02:00 Lilieci
03:30 Fata de 10
03:35 Ultimul experiment
05:15 Lumea PRO CINEMA
05:45 Apropo TV

EUROSPORT

10:30 Tenis
15:00 Sporturi De Iarna
15:15 Tenis
19:00 Fotbal
19:45 Snooker
21:00 Sporturi De Contact
00:00 Fotbal
00:15 Fotbal
01:00 Snooker
02:00 Tenis
04:00 Tenis

ELVIS