Results 1 to 4 of 4

Thread: ndihme!!!!

 1. #1

  ndihme!!!!

  Me falni per inkoherencen, po kam nje pyeyje per ke mundet me mu pergj. Ka nje starsat(sa turp) 3300 mund ti bej nai gjo tjeter (klonim) apo te ngushellohem me Thorin. Flm.

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  Re: ndihme!!!!

  Quote Originally Posted by gabeli View Post
  Me falni per inkoherencen, po kam nje pyeyje per ke mundet me mu pergj. Ka nje starsat(sa turp) 3300 mund ti bej nai gjo tjeter (klonim) apo te ngushellohem me Thorin. Flm.
  jovetem starsati tend por te gjith aparatet e tjere qe punojne me emu nuk mund te shikojne meshume se cfare shikon ti prandaj ngushellohu me thorin dhe disa kanale qe jane me sistemin biss

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: ndihme!!!!

  vetem thor ka ngel per starsat te tille mire e tha shoku, per mendimin tim me biss ske ca ngushllon veten se kanale koti jane, por thor/digitv jane njish. nuk eshte turp te keshe aparat te tille, ne kohen e vet e beri punen.

 4. #4

  Thumbs up Re: ndihme!!!!

  thnx. shoku per mendimin, thash turp per ate aparat se ne forum dhe ne tregun e sotem ose me sakte ne satomania po folet sh per aparate mjaft cilesore. Mendoj se duhet te pershtatem me kohen, besoj se nuk mndon njeri te kunderten.

Similar Threads

 1. Question Ndihme per SAT +
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 15-01-2011, 10:19:46
 2. ndihme
  By balaku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 13-09-2009, 12:51:38
 3. Ndihme!!
  By nicko1234 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 15-03-2009, 18:37:25
 4. ndihme
  By angelo_dr in forum Introductions
  Replies: 1
  Last Post: 09-02-2009, 00:54:39
 5. ndihme
  By extralloto in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 13-02-2008, 01:06:16

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •