Results 1 to 4 of 4

Thread: Nj pytje

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  02-02-2008
  Posts
  153
  Uploads
  2

  Nj pytje

  A mund te me tregoj ndokush a mund te kapen keto kanale ne kosov,si dhe cili satelit esht .Bundesliga Home, [Adult Channel, Blue Hustler, 12650/V/27500 8W, flm.

 2. #2
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Nj pytje

  Persh
  pak kohe me pare isha dhe une i interesuar te shikoja " Bundesligen 10 kanalet e tyre ke paketa KabelKiosk " dhe hapa nje teme qe me vone doli komplet jasht teme, megjithate kliko kete link http://www.satsupreme.com/showthread.php?t=64248
  dhe lexo ne ka ndonje gje interesante nqs ka per ty ne kete link, se besoj se duhet te kete.
  Une ne tirane kete sat qe ti kerkon dhe qe e ka emrin Telecom 2D & Atlantic Bird 2 nuk arrita ta nxjerr me parabole 90cm pas shume punesh, ne Kosove nuk edi mbase e nxjerr. Lexoje ate linkun me larte se do gjesh plot info.

  PERSHENDETJE!

 3. #3
  Contributing Member
  Join Date
  27-09-2008
  Posts
  457
  Uploads
  0

  Re: Nj pytje

  Quote Originally Posted by wingsofdarkness View Post
  persh
  pak kohe me pare isha dhe une i interesuar te shikoja " bundesligen 10 kanalet e tyre ke paketa kabelkiosk " dhe hapa nje teme qe me vone doli komplet jasht teme, megjithate kliko kete link http://www.satsupreme.com/showthread.php?t=64248
  dhe lexo ne ka ndonje gje interesante nqs ka per ty ne kete link, se besoj se duhet te kete.
  Une ne tirane kete sat qe ti kerkon dhe qe e ka emrin telecom 2d & atlantic bird 2 nuk arrita ta nxjerr me parabole 90cm pas shume punesh, ne kosove nuk edi mbase e nxjerr. Lexoje ate linkun me larte se do gjesh plot info.

  Pershendetje!
  po keto shifen me abren
  nuk e di nese e ke mund ti shohesh nese se ke duhet me gjet abren ok

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  02-02-2008
  Posts
  153
  Uploads
  2

  Re: Nj pytje

  ju falenderoj shum ,hyra te aj linku qe ma dhe do ta provoj.klm

Similar Threads

 1. Question Kam nje pytje ,
  By blerimshala in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 15-12-2010, 23:20:41
 2. [Pytje] Rreth Reserverit?
  By The-Rock in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 17-02-2009, 21:33:01
 3. Question Kshill,Ndihm,Pytje
  By fa3tos in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 17-01-2009, 16:49:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •