Results 1 to 7 of 7

Thread: Urime dhe falenderime

 1. #1

  Urime dhe falenderime

  Uroj suksese te gjith manjaket-sat ne shqiperi dhe kudo qe ndodhen!!!

  Gjithashtu falenderoj te gjith per ndihmesen qe japi per bashk-kombasit e tyre ne shqiperi dhe ne diaspore. Them te drejten jene vertete te zotet dhe shum gjentil, gje cila na karekterizon ne shqiptareve!!!
  Ja kaloshi sa ma mire dhe njere urimet e mija me te mira dhe te perzemerta nga shkoder locja, jeni vertete te mire.

 2. #2

  Talking Re: Urime dhe falenderime

  pershendetje turizem ja kalofshe sa ma mire ketu,

 3. #3
  Super Moderator dreamer1983's Avatar
  Join Date
  04-07-2008
  Location
  kosova
  Posts
  4,318
  Uploads
  5,967

  Urime dhe falenderime

  Qėndro shlire se e ke gjet veten mire kėtu

 4. #4

  Re: Urime dhe falenderime

  Quote Originally Posted by studiounivers View Post
  pershendetje turizem ja kalofshe sa ma mire ketu,
  Flm dhe te uroj gjith te mirat.

 5. #5

  Re: Urime dhe falenderime

  Quote Originally Posted by ilir shemsiu View Post
  Qėndro shlire se e ke gjet veten mire kėtu
  Ilir!!! Je njesh.

 6. #6
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Urime dhe falenderime

  Quote Originally Posted by turizem2002 View Post
  Uroj suksese te gjith manjaket-sat ne shqiperi dhe kudo qe ndodhen!!!

  Gjithashtu falenderoj te gjith per ndihmesen qe japi per bashk-kombasit e tyre ne shqiperi dhe ne diaspore. Them te drejten jene vertete te zotet dhe shum gjentil, gje cila na karekterizon ne shqiptareve!!!
  Ja kaloshi sa ma mire dhe njere urimet e mija me te mira dhe te perzemerta nga shkoder locja, jeni vertete te mire.
  mirese te rrish turizem2002 me nga i teke raki dhe dy qofte a si shtyhet... ka lezet.

 7. #7

  Re: Urime dhe falenderime

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  mirese te rrish turizem2002 me nga i teke raki dhe dy qofte a si shtyhet... ka lezet.
  Po besa pa me pas dhe nja dy speca djeges do ja kishim kalushum ma mire, por dhe keshtu eshte mire.

Similar Threads

 1. New Urime Pavarsia e KOSOVES
  By danipr in forum Albanian / Shqip
  Replies: 19
  Last Post: 20-02-2009, 03:52:36

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •