Digi TV Film: Program TV: 21-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:00 Wanted
08:00 Leatherheads
10:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
12:00 Semi pro
13:30 The bucket list 1
15:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
17:30 Fools gold 1
19:30 Wanted
21:30 Illegal tender
23:30 The getaway
01:30 Semi pro
03:00 Wanted
05:01 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay

Digi Film 2

07:30 Fools gold 1
09:30 Speed racer
12:00 Wanted
14:00 Leatherheads
16:02 Welcome home Roscoe Jenkins 1
18:01 Semi pro
19:31 The bucket list 1
21:31 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
23:30 The big Lebowski
01:31 Fools gold 1
03:31 Cats and dogs
05:00 Leatherheads

AXN

07:00 Baietii de la sport
07:30 Baietii de la sport
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Ele spioneaza
11:00 Zoom
11:05 The Amazing Race
12:00 Baietii de la sport
12:30 Baietii de la sport
13:00 Ele spioneaza
14:00 Pamant: Conflict final
15:00 The Amazing Race
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Baietii de la sport
17:30 Baietii de la sport
18:00 Afterworld
18:05 Pamant: Conflict final
19:00 Ele spioneaza
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
22:00 impotriva destinului
23:00 Dosarele fantoma
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 impotriva destinului
02:45 Dosarele fantoma
03:30 Minti criminale
04:30 Promo

HBO

06:00 Suspinele inimii
07:30 Premiile Academiei Europene de Film
09:05 Intalnirea perfecta
10:35 Data mortii
12:05 Podul catre Terabithia
13:40 Sarbatori in catuse
15:10 Stele deasupra orasului
17:00 Lista
18:30 Esti gata pentru iubire?
20:00 Visul Cassandrei
21:45 Idila prin efractie
23:45 Asa tata, asa fiic
01:10 Masacrul din Texas
02:40 In flagrant delict
04:10 Visul Cassandrei

Pro Cinema

09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:30 Freddie
10:00 Prietenii tai
10:30 Fotbalistii si nevestele lor
11:30 Entertainment News
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc
14:15 Aventurile lui Jackie Chan
14:45 Barbatii in negru
15:15 O noua viata
16:15 Fotbalistii si nevestele lor
17:15 Zoom in 10
17:30 Viata la Casa Alba
18:30 La Bloc
19:00 O noua viata
20:00 Disparuti fara urma
21:00 Freddie
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Infanteria stelara 2
23:45 Alerta maxima
00:45 Afaceri infernale
02:30 Clanul Soprano
03:30 Fata de 10
03:35 Infanteria stelara 2
05:00 Lumea PRO CINEMA

EUROSPORT

10:30 Tenis
15:00 Patinaj Artistic
17:00 Raliuri
18:00 Patinaj Artistic
18:30 Patinaj Artistic
19:00 Fotbal
19:15 Patinaj Artistic
22:30 Omnisport
22:35 Calarie
23:35 Calarie
23:40 Golf
00:40 Golf
00:45 Navigatie
00:55 Omnisport
01:00 Raliuri
01:15 Tenis
02:00 Tenis
04:00 Tenis

ELVIS