Digi TV Film: Program TV: 22-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
09:00 Fools gold 1
11:00 Run fat boy run
13:01 Leatherheads
15:01 Welcome home Roscoe Jenkins 1
17:00 Speed racer
19:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
21:30 The bucket list 1
23:32 Interview with the vampire

Digi Film 2

07:00 Speed racer
09:30 Wanted
11:30 The bucket list 1
13:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
15:30 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
17:31 Wanted
19:30 Illegal tender
21:30 Semi pro
23:00 Lorenzos oil

AXN

07:00 Baietii de la sport
07:30 Baietii de la sport
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Ele spioneaza
11:00 Zoom
11:05 The Amazing Race
12:00 Baietii de la sport
12:30 Baietii de la sport
13:00 Ele spioneaza
14:00 Pamant: Conflict final
15:00 The Amazing Race
16:00 Dr. House
17:00 Zoom (12)
17:05 Baietii de la sport
17:30 Baietii de la sport
18:00 Afterworld
18:05 Pamant: Conflict final
19:00 Ele spioneaza
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 CSI: New York-Criminalistii
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 CSI: New York - Criminalistii
02:45 CSI: New York - Criminalistii
03:30 Minti criminale
04:30 Promo

HBO

06:00 Sarbatori in catuse
07:30 Stele deasupra orasului
09:25 Apocalipsa dupa sofer
10:25 Lista
11:55 Esti gata pentru iubire?
13:25 Se mai schimba lucrurile
15:05 Soldatul din Lumea Noua
16:40 Tabara cu bucluc
18:10 Zborul 93
19:40 Restul e parere
20:00 Restul e tacere
22:20 Marturie sub tortura
00:05 Crocodilul
01:40 Restul e parere
02:00 Restul e tacere
04:15 Marturie sub tortura

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:30 Freddie
10:00 Prietenii tai
10:30 Fotbalistii si nevestele lor
11:30 Viata la Casa Alba
12:30 Teo (reluare)
13:30 La Bloc
14:00 Aventurile lui Jackie Chan
14:30 Barbatii in negru
15:00 Lumea PRO CINEMA
15:30 O noua viata
16:30 Tess
18:30 La Bloc
19:00 O noua viata
20:00 Cu sange rece
21:00 Freddie
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Rasturnare de situatie
23:45 Alerta maxima
00:45 Pink Floyd: Zidul
02:30 Clanul Soprano
03:15 Alerta maxima
03:30 Fata de 10
03:35 Rasturnare de situatie
05:00 Lumea PRO CINEMA

EUROSPORT

10:30 Tenis
15:15 Biatlon
16:45 Raliuri
17:30 Patinaj Artistic
19:00 Fotbal
19:15 Biatlon
20:15 Patinaj Artistic
23:00 Box
01:00 Raliuri
01:15 Tenis
02:00 Tenis
04:00 Tenis

ELVIS