Digi TV Film: Program TV: 23-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:30 Semi pro
09:00 Leatherheads
11:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
13:01 Speed racer
15:31 Fools gold 1
17:31 The bucket list 1
19:31 Wanted
21:31 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
23:31 Being there
02:00 The big Lebowski
04:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor

Digi Film 2

08:00 Fools gold 1
10:00 Illegal tender
12:01 The bucket list 1
14:00 Wanted
16:01 Semi pro
17:31 Run fat boy run
19:30 Leatherheads
21:31 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
23:31 The getaway
01:31 The bucket list 1
03:30 Wanted
05:30 Run fat boy run

AXN

07:00 Baietii de la sport
07:30 Baietii de la sport
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Pamant:Conflict final
10:00 Ele spioneaza
11:00 Zoom
11:05 The Amazing Race
12:00 Baietii de la sport
12:30 Baietii de la sport
13:00 Ele spioneaza
14:00 Pamant: Conflict final
15:00 The Amazing Race
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Baietii de la sport
17:30 Baietii de la sport
18:00 Afterworld
18:05 Pamant: Conflict final
19:00 Schimbul trei
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
22:00 Cea mai rea saptamana
22:30 Colega de camera
00:35 David Letterman Show
01:35 Cea mai rea saptamana
02:05 Colega de camera
03:55 Minti criminale
04:50 Promo

HBO


06:00 Se mai schimba lucrurile
07:40 Soldatul din Lumea Noua
09:15 Tabara cu bucluc
10:40 Zborul 93
12:10 O zi minunata
13:55 Dragostea se intoarce
15:50 Un an bun
17:50 Povestea nasterii Domnului
19:30 Cinema, cinema,
20:00 Baietii care fac istoria
21:50 Venetia (12)
22:00 Spune-mi ca ma iubesti
22:55 Spune-mi ca ma iubesti
23:50 Ruptura
01:45 Parfumul: Povestea unei crime
04:10 Talladega Nights

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:30 Freddie
10:00 Prietenii tai
10:30 Tess
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc
14:15 Aventurile lui Jackie Chan
14:45 Barbatii in negru
15:15 O noua viata
16:15 Zoom in 10
16:30 Onoarea cavalerului negru
18:30 La Bloc
19:00 O noua viata
20:00 Cu sange rece
21:00 Freddie
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Secretul nemuririi
00:00 Prison Break
01:00 11:14
02:30 Clanul Soprano
03:30 Fata de 10
03:35 Secretul nemuririi
05:00 Prison Break

EUROSPORT

10:30 Tenis
15:15 Biatlon
16:45 Schi alpin
17:30 Patinaj artistic
19:00 Fotbal
19:15 Biatlon
20:15 Patinaj artistic
22:55 Ciclism
23:00 Sarituri cu schiurile
00:00 Raliuri
02:00 Tenis
04:00 Tenis

ELVIS