Page 1 of 36 12361126 ... LastLast
Results 1 to 10 of 354

Thread: Paketa DIGITALB - Info mbi Programet javore, etj..

 1. #1
  Senior Member aldo224's Avatar
  Join Date
  08-10-2008
  Posts
  301
  Uploads
  0

  Arrow Paketa DIGITALB - Info mbi Programet javore, etj..

  Kjo Teme sherben per mos me humb kur kerkojme nje file apo nje tjeter per aparatet qe na interesojne me shume. 2. #2

  Re: Ndihme per Aparat D/Alb

  kjo pune eshte cilesu edhe nga shume te tjere do JTAG

 3. #3

  Re: Ndihme per Aparat D/Alb

  po per cdvb 5350 cfare menyre ka qe te punoj kur mbaron abonimi nqs do jtag na jepni ndojne te dhene ju lutem?

 4. #4
  Senior Member aldo224's Avatar
  Join Date
  08-10-2008
  Posts
  301
  Uploads
  0

  Re: Ndihme per Aparat D/Alb

  hej pershendetje. nuk e di ne ka ndonje qe vertet mund te me ndihmoje per te kethyer aparatin e D/Alb si me pare per te pare perseri kanalet e lira kur mbaron karta. a ka ndonje sw se keta qe kam gjetur ketu i provoj por ne fund me jep FAIL. Ka te tjere qe e bejne ketu ne qytetin tim por marrin 1000 per cdo cop qe bejne. si e arrijne nuk e di. Mbase do kete ndonjeri nga ju miresine te na ndihmoje me ndonje sw ose dicka te tille.

 5. #5

  Post Re: Ndihme per Aparat D/Alb

  me softin e fundit te digitalbes nuk munesh me i hedh soft te vjeter aparatit
  duket sikur e merr po ne fund te thote gabim.vetem me JTAG bohet ajo pune
  por varet edhe nga memorja qe ka aparati.para disa muajsh une i kam pas
  uploadu arkivet per ket pun tek kosovasati i cili esht prish si forum tani nuk i
  kam.te gjitha kto ika cilesu shume her n.q.s mbaj mend mire MIRI-01,

 6. #6

  Tring TST-1000

  Tring TST-1000 Ka ndonje software per kete aparat i cili mund ti vendoset me anen e USB?

 7. #7

  tring receiver

  ju lutem

  dua ti nderroj soft aparatit te tringut qe ka dale tani , shkruan tst 1000 nuk e di cfare lloji eshte dhe cfare lloj softi mund ti fus , vetem qe eshte edhe satelitor dhe terrestrial ,
  a mundeni te me jepni nje soft qe mund ti fus me usb

  thanx

 8. #8

  Re: Ndihme per Aparat D/Alb

  a mundet dikush te me ndimoje ti nderroj soft aparatit qe shet tringu , TRING TST1000 , me usb ?

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  31-03-2005
  Posts
  128
  Uploads
  0

  Re: Ndihme per Aparat D/Alb

  Per t'u kthyer pergjigje te gjithe "mjeshtrave" qe pretendojne te dine gjithcka. Aparati ODS 3000C me versionin 1.36 apo 1.37 mund te kthehet ne ODS 3000CIC 1.22 pa JTAG, pra e perseris pa JTAG. Se si ndodh kjo une nuk e di, por kam pare ketu ne Tirane ta bejne. Prandaj mos jepni deklarata te kota jo nuk behet e ku di une se cfare. Kush mund te dije ta beje, le te jape ndonje udhezim, por mos te deklaroje me siguri per gjera qe i kemi pare.

 10. #10
  Senior Member aldo224's Avatar
  Join Date
  08-10-2008
  Posts
  301
  Uploads
  0

  Re: Ndihme per Aparat D/Alb

  kjo eshte e drejte dhe ketej nga un i bejne por sesi as un nuk e di
  kur blihet i ri behet por nese eshte vene ne pune jo me
  nese dini dicka thujeni se do mesohet nje dite jo nga ju por do te dali keshtu qe ndihmoni njeri tjetrin. ne nuk jemi si te gjithe njerezit jepi te apsionuar pas kesaj pune
  gjithsesi me ndihmen tuaj apo pa ndihmen tuaj do e gjej dhe do e e kaloj dhe ketu
  ciao ciao.......

Page 1 of 36 12361126 ... LastLast

Similar Threads

 1. Info Paketa TRING - Info mbi Programet javore, etj..
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 380
  Last Post: 16-02-2010, 15:38:08
 2. na kaneis exchange... 2 paketa?
  By cgworld in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 16
  Last Post: 14-05-2009, 14:52:31
 3. New alla syndromitika paketa
  By pavlosv in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 21
  Last Post: 16-03-2009, 00:34:28
 4. RTV21 tek paketa Digitalb
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 28-09-2008, 09:30:05
 5. Pia paketa???
  By mpompos in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 13
  Last Post: 11-11-2005, 16:20:13

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •