Page 1 of 176 1236112651101 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1755

Thread: Mbyllur-Starsat - Echolink - Golden Interstar - YUMATU

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  06-06-2008
  Posts
  163
  Uploads
  0

  Arrow Mbyllur-Starsat - Echolink - Golden Interstar - YUMATU

  Kjo Teme sherben per mos me humb kur kerkojme nje file apo nje tjeter per aparatet qe na interesojne me shume.


  ca mund te me thoni per kete marres dhe cfare mund te me jepni per ta pasur sa me funksional.??????

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  03-09-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Re: starsat sr-x50 cu usb

  Eshte shume i mire por varet se ca kerkon te shikosh dhe cfare satelitesh sheh aktualisht.

 3. #3
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: starsat sr-x50 cu usb

  eshte shume i mire dhe si cilesi ben dhe sharing home code i aktivizimit te emu 2580 .(me 1 card digitalbi shikojne 2 aparatura . x50 usb)kanala te ndryshme por me pare dohet te shderrosh ne golden interstar 770x speed sharing(sr-50cu=sr-30cu=golden interstar ..x770)

 4. #4
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: starsat sr-x50 cu usb

  une e kam nje te tille, AU TPS, PREMIERE, POLSAT, DIGITV dhe te tjera. si strukture nuk o keq, probleme nuk ka, hap cdo lloj karte, mu me pelqe, e vetmja gjo qe sme pelqen eshte qe fotot e usb i hap kot me kot, sidomos ato qe jane res prsh, 540 x 1080, ndersa 3000 x 2000 i hap ok sa formati TV, plus thuhet qe shikon dhe video DIVX por une skam pare asnje lloj formati qofte divx, xvid ose ndonje mpeg.

  Gjithsesi aparat i mire eshte, i lire dhe funksional. PER ketu ne shqiperi eshte mire fare.

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  03-09-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Re: starsat sr-x50 cu usb

  si mund te behet share me kete lloj ap se kete nuk e dija,me rs232 apo me spliter,falimenderit

 6. #6
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: starsat sr-x50 cu usb

  edhe nje pyetje kisha une, e hap njeri RAI 1.2.3 me kete aparat? sepse une nuk e hap dot kurre, nderkohe me aparate te tjera po.

 7. #7
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: starsat sr-x50 cu usb

  me rs232 null modem kabell .kjo aparatur ka shume mundesi te (fshehta)eshte e mire si 30 cu dhe 50 cu jane njesoj =goden interstar gi-x770 .dje ne kete upload kishe dhe new software per kete model

 8. #8
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: starsat sr-x50 cu usb

  na shiko nje faqe dhe shko tek golden interstar clone..[[url]http://ourassi.ifrance.com/] starsat to golden interstar

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  03-09-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Re: starsat sr-x50 cu usb

  e kam konvertuar ne goden interstar gi-x770 por kodin e emu 2580 nuk e njeh.a ka ndonje menyre tjeter per te hyre ne emu dhe per te bere sharing me dy aparatura.falimenderit.

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  06-06-2008
  Posts
  163
  Uploads
  0

  Re: starsat sr-x50 cu usb

  A ka mundesi njeri te Vendose linqet dhe menyren e futjes se softit dhe a ka celesa per kete aparat me soft te interstarit.???

Page 1 of 176 1236112651101 ... LastLast

Similar Threads

 1. Old STARSAT - Echolink - Golden Interstar
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 20-03-2011, 13:39:51
 2. Question golden interstar emu
  By sansiro96 in forum DVB Emulators
  Replies: 0
  Last Post: 24-10-2010, 12:29:36
 3. Question Golden interstar
  By yakup.67 in forum Golden Interstar
  Replies: 8
  Last Post: 21-09-2009, 20:33:13
 4. starsat or interstar golden?
  By hassan2006 in forum Golden Interstar
  Replies: 1
  Last Post: 27-02-2007, 21:12:19
 5. Golden interstar emu
  By iraj in forum Golden Interstar
  Replies: 1
  Last Post: 05-01-2007, 12:44:53

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •