Page 1 of 101 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1005

Thread: Mbyllur- Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

 1. #1
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Arrow Mbyllur- Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Te prezantohemi, eshte menyra e mire per te marre pjese ne forum.

  Pershendetje te gjithve dhe me probleme te zgjidhura

 2. #2
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  19-10-2008
  Posts
  127
  Uploads
  0

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Pershendetje dhe mire se ju gjej,,,!

 3. #3

  pershendetje

  te gjith shqiptarve

 4. #4
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Re: pershendetje

  Mir se na vjen shok,ja kalofsh mir

 5. #5
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: pershendetje

  Quote Originally Posted by davide71 View Post
  te gjith shqiptarve
  mire se erdhe dhe ja kalofsh mire

  (*temen ta spostova ktu se e kishe postu jashte.)

 6. #6
  Senior Member utente007's Avatar
  Join Date
  17-12-2008
  Posts
  150
  Uploads
  9

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Pershendetje te gjithe shqipetareve ne kete forum!!!

 7. #7
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Thumbs up Pershendetje

  Pershendetje te gjithve dhe urime per forumin jam regjistruar para disa kohesh por si kisha lexuar me vemndje temat. Urime dhe njehere dhe shpresoj te zgjidhni "problemet" sa me shume me njeri tjetrin.

 8. #8
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Per te mos dal jasht teme Ju pershendes te gjitheve i her dhe mirese te na vijne te gjithe anetaret e rinj shqiptar.
  Por nje verejtje kisha e po e shkruj ketu me mos hap teme te re,mos i beni te gjitha temat sticky se nuk eshte shume komode,vetem disa

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  06-09-2005
  Posts
  166
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  pershendetje te gjitheve dhe urimet me te mira nga une.Kam kohe qe jam regjistruar ne kete forum,por rreth nje muaj me pare zbulove se flitej e shkruej shqip.Ju falenderoj te gjithve me kini dihmuar shume .Me te mira t`ja shperblejme gjithmone njeri - tjetrit.

 10. #10
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Quote Originally Posted by alfonsodilo View Post
  pershendetje te gjitheve dhe urimet me te mira nga une.Kam kohe qe jam regjistruar ne kete forum,por rreth nje muaj me pare zbulove se flitej e shkruej shqip.Ju falenderoj te gjithve me kini dihmuar shume .Me te mira t`ja shperblejme gjithmone njeri - tjetrit.
  mire se u riktheve

  shpresojme te kemi sa me pak probleme, mos me than hi fare

Page 1 of 101 1236112651 ... LastLast

Similar Threads

 1. New Prezantimet dhe Pershendetjet e antarit te ri
  By ferrarif1 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 21-01-2012, 18:02:55

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •