Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 44

Thread: Ndeshje

 1. #1

  Ndeshje

  Pershendetje te gjitheve!

  Ideja e ketij thread-i eshte qe te postojme cdo gje per sportin,vecanerisht futbollin.Pra te postojme evenimentet sportive dhe kanalet televizive ku ato transmetohen.Do fillojne kampionatet europiane ne gusht dhe do kemi nevoje te dime se ku mund ti shohim.

 2. #2

  Exclamation Futboll ne starsat

  Pershendetje te gjitheve!

  Ideja e ketij thread-i eshte qe te postojme cdo gje per sportin,vecanerisht futbollin.Pra te postojme evenimentet sportive dhe kanalet televizive ku ato transmetohen.Do fillojne kampionatet europiane ne gusht dhe do kemi nevoje te dime se ku mund ti shohim.

 3. #3

  Exclamation Re: Futboll ne starsat

  July 15, 2008

  Friendlies - Clubs 2008
  18:00 Club FC Steaua Bucuresti -- : -- Club Besiktas
  Sport.ro (Romania)
  19:00 Club Zalaegerzseg -- : -- Club Napoli
  Sport 1 Hungary
  Sport 1 CZ
  Sport 1 Rom

  UEFA Champions League 2008/2009
  18:00 FK Baku -- : -- Rabotnicki
  Lider TV

  UEFA Champions League 2008/2009
  19:00 Anorthosis FC -- : -- Pyunik
  Alfa TV Cyprus

  UEFA Champions League 2008/2009
  19:35 Llanelli -- : -- FK Ventspils
  S4C

  Ukrain Cup
  19:35 Dinamo Kiev -- : -- Shakhtar Donetsk
  Inter +

  Swedish League Allsvenskan 2008
  19:00 GAIS Gotenberg -- : -- Ljungskile
  SuperSport 1
  Säsongskortet
  19:45 Helsingborg -- : -- AIK Stockholm
  Sport-Expressen
  Säsongskortet

  Syria Cup 2007/2008
  19:00 Al-Majd -- : -- Al-Karamah
  ART Sport 1
  Al-Ittihad -- : -- Hutteen
  ART Sport 2

  Jordan Shield Cup 2008
  18:00 Al-Faisaly -- : -- Al-Arabi
  ART Sport 1
  Al-Jazeera -- : -- Ethad AL-Ramtha
  ART Sport 2

 4. #4

  Exclamation Re: Futboll ne starsat

  July 15, 2008

  Friendlies - Clubs 2008
  18:00 Club FC Steaua Bucuresti -- : -- Club Besiktas
  Sport.ro (Romania)
  19:00 Club Zalaegerzseg -- : -- Club Napoli
  Sport 1 Hungary
  Sport 1 CZ
  Sport 1 Rom

  UEFA Champions League 2008/2009
  18:00 FK Baku -- : -- Rabotnicki
  Lider TV

  UEFA Champions League 2008/2009
  19:00 Anorthosis FC -- : -- Pyunik
  Alfa TV Cyprus

  UEFA Champions League 2008/2009
  19:35 Llanelli -- : -- FK Ventspils
  S4C

  Ukrain Cup
  19:35 Dinamo Kiev -- : -- Shakhtar Donetsk
  Inter +

  Swedish League Allsvenskan 2008
  19:00 GAIS Gotenberg -- : -- Ljungskile
  SuperSport 1
  Säsongskortet
  19:45 Helsingborg -- : -- AIK Stockholm
  Sport-Expressen
  Säsongskortet

  Syria Cup 2007/2008
  19:00 Al-Majd -- : -- Al-Karamah
  ART Sport 1
  Al-Ittihad -- : -- Hutteen
  ART Sport 2

  Jordan Shield Cup 2008
  18:00 Al-Faisaly -- : -- Al-Arabi
  ART Sport 1
  Al-Jazeera -- : -- Ethad AL-Ramtha
  ART Sport 2

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  06-06-2008
  Posts
  163
  Uploads
  0

  Re: Futboll ne starsat

  Jepi edhe frekuencayt e kanaleve qe te tjeret ti dine se ne cfare sateliti jane.....

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  06-06-2008
  Posts
  163
  Uploads
  0

  Re: Futboll ne starsat

  Jepi edhe frekuencayt e kanaleve qe te tjeret ti dine se ne cfare sateliti jane.....

 7. #7

  Exclamation Re: Futboll ne starsat

  Friendly Club Match

  Hannover - Porto 18:00

  RTP International

  Hotbird 13

 8. #8

  Exclamation Re: Futboll ne starsat

  Friendly Club Match

  Hannover - Porto 18:00

  RTP International

  Hotbird 13

 9. #9

  Re: Futboll ne starsat

  Bravo plako po ben pune te mire.

 10. #10

  Re: Futboll ne starsat

  Bravo plako po ben pune te mire.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •