Digi TV Film: Program TV: 24-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
08:01 Illegal tender
10:01 The bucket list 1
12:00 Wanted
14:01 Tequila sunrise
16:01 Run fat boy run
18:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
20:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
22:01 Fools gold 1
00:02 The bourne identity
02:00 Wanted
04:01 Run fat boy run

Digi Film 2

07:30 Speed racer
10:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
12:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
14:00 Fools gold 1
16:01 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
18:00 Illegal tender
20:02 Semi pro
21:31 Wanted
23:30 Reality bites
01:30 Speed racer
04:00 Lorenzos oil

AXN

07:00 Sectia de politie
08:00 Schimbul trei
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Stargate SG-1
12:00 Dosarele lui Dresden
13:00 Stapanul fiarelor
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Poza la minut
16:30 Poza la minut
17:00 Survivor
18:00 Tinerii muschetari
19:00 in slujba diavolului
20:00 Doctori in Los Angeles
20:30 Doctori in Los Angeles
21:00 ReGenesis
22:00 Vieti curate
23:00 La panda
01:00 Doctori in Los Angeles
01:50 Doctori in Los Angeles
02:00 ReGenesis
02:50 Vieti curate
03:40 in slujba diavolului
04:40 Promo

HBO

06:00 Oceans 13
08:00 In Maroc
09:30 Renato sau Leroy?
10:55 Ana si regele
13:20 Un Craciun cu Dennis
14:45 Intanirea perfecta
16:15 Cutia cu secrete
18:00 Oceans 13
20:00 Californication
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 Cartita
23:30 Diamantul sangeriu
01:55 Joi
02:30 Camera de sus
03:45 Cei trei purcelusi

Pro Cinema

08:00 Lumea PRO CINEMA
08:30 Icstrim TiVi
09:00 Pro Motor
09:45 Aventurile lui Jackie Chan
10:15 Freddie
10:45 Prietenii tai
11:15 La Bloc
11:45 O noua viata
12:45 Descopera Romania
13:15 Entertainment News
14:00 Onoarea cavalerului negru
15:45 Din culisele Hollywood-ului
16:15 in familie
17:15 Buzduganul cu trei peceti
19:00 O noua viata
20:00 Rapirea
21:00 Freddie
21:30 Prietenii tai
22:00 Orasul lui Digg
00:15 CSI: Miami
01:15 Tot acest Jazz
03:15 Alerta maxima
04:00 Clanul Soprano

EUROSPORT

10:30 Tenis
12:30 Schi alpin
13:45 Biatlon
14:30 Patinaj artistic
15:45 Biatlon
16:30 Patinaj artistic
17:30 Schi fond
18:30 Schi fond
19:30 Sarituri cu schiurile
20:30 Sarituri cu schiurile
22:15 Ciclism
22:20 Patinaj artistic
23:15 Bowls
00:45 Biatlon
01:15 Biatlon
02:00 Tenis
04:00 Tenis

ELVIS