Results 1 to 2 of 2

Thread: 1 pyetje

 1. #1
  Senior Member utente007's Avatar
  Join Date
  17-12-2008
  Posts
  150
  Uploads
  9

  1 pyetje

  Ne qofte se ndonjeri ka mundesi te me gjeje ********** do tja di per nder se ka ca kohe qe po i kerkoj ne internet dhe nuk po i gjej dot.FLM

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: 1 pyetje

  Quote Originally Posted by utente007 View Post
  Ne qofte se ndonjeri ka mundesi te me gjeje ********** do tja di per nder se ka ca kohe qe po i kerkoj ne internet dhe nuk po i gjej dot.FLM
  ke nje pm.

  tema mbyllet, here tjeter te lutem mos posto emra forumesh te tjere.

  lexo rregulloren.

Similar Threads

 1. Pyetje
  By bajern in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 16-11-2009, 14:27:57
 2. Question Nje pyetje
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 22-07-2009, 14:35:55
 3. Question Tju bej nje pyetje kot
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 09-06-2009, 12:42:13
 4. pyetje
  By nesti111 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 38
  Last Post: 01-06-2009, 15:14:39
 5. Question nje pyetje
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 28-02-2009, 14:53:25

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •