Results 1 to 6 of 6

Thread: a mund te hapet sportklub slo ne eutelsat w2 me diablo?

 1. #1

  a mund te hapet sportklub slo ne eutelsat w2 me diablo?

  doja te dija nese mund te hapet sportklub slo ne eutelsat w2 me qbox?

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Posts
  131
  Uploads
  0

  Re: a mund te hapet sportklub slo ne eutelsat w2 me diablo?

  Diablo nuk kam por pasi kanali per te cilin pyet eshte i koduar ne NDS me siguri se diablo nuk e hap.Mund ta kesh ne dy menyra ne sharing apo te abonohesh per kartele origjinale.

  tung

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: a mund te hapet sportklub slo ne eutelsat w2 me diablo?

  Quote Originally Posted by riky222000 View Post
  doja te dija nese mund te hapet sportklub slo ne eutelsat w2 me qbox?
  Diablo cam nuk e hap ket kanal por mund ta shofesh ket kanal ne satelit thor ne paketen DIGI TV.

  Tung!

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Posts
  131
  Uploads
  0

  Re: a mund te hapet sportklub slo ne eutelsat w2 me diablo?

  Mendoj se keto kanale dallojn,sportclub slovenija ne keto momente jap hokej ndersa aj ne digitv me duket se eshte kroat dhe ne keto momente jap chelsea tv.

  tung

 5. #5
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: a mund te hapet sportklub slo ne eutelsat w2 me diablo?

  sportklub slovenia nuk transmeton ne thor + ne pakete digitv, ky kanal transmeton vetem ne w2, paketa total tv - me shume ketu: http://www.lyngsat-address.com/ss/Sp...-Slovenia.html

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  Re: a mund te hapet sportklub slo ne eutelsat w2 me diablo?

  Quote Originally Posted by Wingsofdarkness View Post
  sportklub slovenia nuk transmeton ne thor + ne pakete digitv, ky kanal transmeton vetem ne w2, paketa total tv - me shume ketu: http://www.lyngsat-address.com/ss/Sp...-Slovenia.html
  shume e sakte sportklub slovenia eshte vetem ne w2 dhe eshte i kriptuar me nds(videoguard) per vec se cardsharing deri me sot me njohurite qe kam une nuk di qe nds te thyhet sportklub slovenia eshte shume me i mire se sportklubet qe jane ne thor

Similar Threads

 1. Sportklub a 4
  By causicurti in forum Italian / Italiano
  Replies: 4
  Last Post: 08-11-2009, 13:06:05
 2. Question Nuk po me hapet Digi TV..
  By mishelujku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 12-09-2009, 12:42:12
 3. 1W: DoQ, F + H, SportKlub, SportKlub + encoded
  By sofien72tu in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 09-09-2009, 23:39:56

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •