Results 1 to 2 of 2

Thread: punon arditi me emu?

 1. #1
  Member krenari's Avatar
  Join Date
  30-06-2008
  Location
  TIRANA/ALBANIA
  Posts
  83
  Uploads
  0

  punon arditi me emu?

  A dini gje punon arditi 2 me emu,thanks.

  *O krenar a e lexon rregulloren? 5 rrjeshta jane ato te shkretat

 2. #2
  Member krenari's Avatar
  Join Date
  30-06-2008
  Location
  TIRANA/ALBANIA
  Posts
  83
  Uploads
  0

  Re: punon arditi me emu?

  sorry,sorry,sorry, nga nxitimi behen dhe gabime do jem me i kujdesshem .

Similar Threads

 1. A punon karta e digitalbit ne METABOX-III
  By alfonsodilo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 15
  Last Post: 18-08-2009, 10:47:04

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •