Digi TV Film: Program TV: 26-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


08:01 Fools gold 1
10:01 Semi pro
11:30 Wanted
13:31 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
15:31 The bucket list 1
17:31 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
19:30 Fools gold 1
21:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
23:30 Lorenzos oil
02:00 Semi pro
03:30 The bucket list 1
05:30 Illegal tender

Digi Film 2

06:30 The bucket list 1
08:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
10:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
12:30 Run fat boy run
14:30 Fools gold 1
16:30 Semi pro
18:00 Wanted
20:00 Speed racer
22:30 Illegal tender
00:30 The big Lebowski
02:31 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
04:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor

AXN

07:00 Baietii de la sport
07:30 Baietii de la sport
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Schimbul trei
11:00 Zoom
11:05 The Amazing Race
12:00 Baietii de la sport
12:30 Baietii de la sport
13:00 Schimbul trei
14:00 Pamant: Conflict final
15:00 The Amazing Race
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Baietii de la sport
17:30 Baietii de la sport
18:00 Afterworld
18:05 Pamant: Conflict final
19:00 Schimbul trei
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
22:00 The Shield
23:05 Satisfactia
00:05 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 The Shield
02:55 Satisfactia
03:45 Minti criminale
04:40 Promo
05:05 Promo

HBO

06:00 Juno
07:35 Noi suntem Marshall
09:45 Rocky Balboa
11:25 Printesa
12:55 O dragoste implinita
14:45 Concert Rihanna
16:05 Dansul dragostei 2
17:40 Visul Cassandrei
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Sporturi extreme
21:40 Californication
22:10 Larry David, inamicul public nr. 1
22:40 Sub anestezie
00:05 Masacrul de la Wounded Knee
02:20 Apocalipsa dupa soferi
03:20 Sporturi extreme
05:00 Californication
05:30 Larry David, inamicul public nr. 1

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Aventurile lui Don Coyote
09:30 Megastar - Anette Benning
10:00 Cine este seful?
10:30 Cine este seful?
11:00 Un dar misterios
12:45 Teo
13:45 Aventurile lui Jackie Chan
14:15 Barbatii in negru
14:45 in familie
15:45 Fotbalistii si nevestele lor
16:45 Zoom in 10
17:00 Adevarul gol-golut
17:30 Viata la Casa Alba
18:30 La Bloc
19:00 O noua viata
20:00 Aproape de adevar
21:00 Freddie
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Placerea de a ucide
23:45 Alerta maxima
00:45 Tango cu legea
02:15 Clanul Soprano
03:15 Fata de 10
03:20 Placerea de a ucide
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

EUROSPORT

10:00 Tenis: Openul Australiei
15:00 Tenis: Openul Australiei
17:30 Sarituri cu schiurile:
19:00 Fotbal: EUROGOLURI
19:45 Biatlon: Cupa Mondiala
20:15 Biatlon: Cupa Mondiala
21:00 Sporturi de contact:
00:00 Fotbal: EUROGOLURI
00:45 Sporturi de iarna:
01:00 Tenis: Openul Australiei
02:00 Tenis: Openul Australiei
04:00 Tenis: Openul Australiei

ELVIS