Digi TV Film: Program TV: 27-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:32 Wanted
09:31 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
11:30 Fools gold 1
13:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
15:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
17:30 Speed racer
20:00 Run fat boy run
22:01 Wanted
00:01 Wyatt Earp
03:30 Fools gold 1
05:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1

Digi Film 2

06:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
08:30 Speed racer
11:00 The bucket list 1
13:01 Semi pro
14:31 Run fat boy run
16:30 Wanted
18:30 Fools gold 1
20:30 The bucket list 1
22:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
00:31 Cats and dogs
02:01 Illegal tender
04:00 Tequila sunrise

AXN

07:00 Baietii de la sport
07:30 Baietii de la sport
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Schimbul trei
11:00 Zoom
11:05 The Amazing Race
12:00 Baietii de la sport
12:30 Baietii de la sport
13:00 Schimbul trei
14:00 Pamant: Conflict final
15:00 The Amazing Race
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Baietii de la sport
17:30 Baietii de la sport
18:00 Afterworld
18:05 Pamant: Conflict final
19:00 Schimbul trei
20:00 David Letterman Show
21:00 Minti criminale
22:00 Operatiunea de salvare
23:00 Justitie oarba
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 Operatiunea de salvare
02:50 Justitie oarba
03:40 Minti criminale
04:40 Promo

HBO

06:00 O dragoste implinita
07:50 Concert Rihanna
09:10 Dansul dragostei 2
10:50 Visul Cassandrei
12:35 Filme si vedete
13:05 Cum sa mananci viermi prajiti
14:30 Maria Antoaneta
16:35 O zi minunata
18:25 Stratagema
20:00 Sporturi extreme 2
21:35 in flagrant delict
23:10 Jocul terorii
00:45 Sporturi extreme 2
02:20 in flagrant delict
03:55 Jocul terorii
05:30 Pe platourile de filmare

Pro Cinema

09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:30 Freddie
10:00 Prietenii tai
10:30 Fotbalistii si nevestele lor
11:30 Pro Motor
12:30 Teo (reluare)
13:30 La Bloc
14:00 Aventurile lui Jackie Chan
14:30 Barbatii in negru
15:00 Lumea PRO CINEMA
15:30 Viata la Casa Alba
16:30 Fotbalistii si nevestele lor
17:30 Viata la Casa Alba
18:30 La Bloc
19:00 O noua viata
20:00 Disparuti fara urma
21:00 Freddie
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Adio, iubitule
00:00 Alerta maxima
01:00 Deschide ochii!
03:00 Clanul Soprano
04:00 Fata de 10
04:05 Adio, iubitule
05:30 Lumea PRO CINEMA

EUROSPORT

08:15 Tenis: Openul Australiei
10:30 Tenis: Openul Australiei
15:00 Tenis: Openul Australiei
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Schi alpin: Cupa Mondiala
20:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
20:15 Fotbal: EUROGOLURI
21:00 Omnisport: WATTS
21:15 Schi alpin: Cupa Mondiala
21:45 Schi alpin: Cupa Mondiala
22:45 Box: A. Golota (Polonia) - R. Austin
00:00 Raliuri: International
00:30 Tenis: Openul Australiei
04:00 Tenis: Openul Australiei

ELVIS