Results 1 to 2 of 2

Thread: Sygjerim per tema te reja dhe nenseksione!

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Thumbs up Sygjerim per tema te reja dhe nenseksione!

  Si anetari me i ri ketu ne forum desha me sygjeru dicka:

  1.Meqenese seksioni Shqip ka me shume gjallleri nder seksionet e shteteve te tjera,mire do ish me propozu ne TEAM per dy-tre nenseksione ,te cilet do ishin shum te vlefshem,dhe aty mos lejoheshin diskutime
  p.s sw dhe loaderat,key, etj.

  2.Nje teme ngjitese me celsat aktuale ku mos lejohen diskutimet.

  NE KET TEME MUND TE BEJNE SYGJERIMET E TYRE GJITH ANETARET.

  PERGEZOJ PUNEN E BERE NGA S.MOD ALBANIAN FIKU75 ,DUKE E MBESHTET NE TE GJTHE ME MOS THYERJEN E RREGULLAVE,SEKSIONI SHQIP TE BEHET SHEMBULL NE GJITH SEKSIONET E SAT-TELEVIZION.

  Tung!

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Sygjerim per tema te reja dhe nenseksione!

  Quote Originally Posted by ^^^PIRATI^^^ View Post
  Si anetari me i ri ketu ne forum desha me sygjeru dicka:

  1.Meqenese seksioni Shqip ka me shume gjallleri nder seksionet e shteteve te tjera,mire do ish me propozu ne TEAM per dy-tre nenseksione ,te cilet do ishin shum te vlefshem,dhe aty mos lejoheshin diskutime
  p.s sw dhe loaderat,key, etj.

  2.Nje teme ngjitese me celsat aktuale ku mos lejohen diskutimet.

  NE KET TEME MUND TE BEJNE SYGJERIMET E TYRE GJITH ANETARET.

  PERGEZOJ PUNEN E BERE NGA S.MOD ALBANIAN FIKU75 ,DUKE E MBESHTET NE TE GJTHE ME MOS THYERJEN E RREGULLAVE,SEKSIONI SHQIP TE BEHET SHEMBULL NE GJITH SEKSIONET E SAT-TELEVIZION.

  Tung!

  E pershendes sygjerimin e Piratit dhe nji kerkese per kte pune ose me mire nji gjys kerkese e kam bo, mirepo dhe forumi Francez psh qe ka me shume popull se neve, nuk i eshte lejuar nenseksjoni momentalisht per arsye se do te ē'populloheshin seksjonet kryesore (anglisht) ku dhe postohen file dhe ēelsa. dmth sdo postone me njeri atje po secili per qef te vet simas kombesise dhe per momentin kam marr pergjigje negative nga "sekretari partise" shoku Mainframe.
  Megjithate nje seksjon ku mund te postohen ato qe the ti eshte e mundur por do me binte radha vetem mu te postoja po te bllokoja postimet per te tjeret ne menyre qe mos te kishte diskutime jashte teme.kshuqe sja vlen per momentin.

Similar Threads

 1. Old Mbyllur-Vetėm Lajme tė reja! Jo Chat!
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1064
  Last Post: 08-11-2010, 11:37:57
 2. New nagra 3. te reja
  By studiounivers in forum Albanian / Shqip
  Replies: 132
  Last Post: 16-06-2009, 19:09:33
 3. nje sygjerim nga cunat e forumit
  By interisti_12 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 29-04-2009, 16:07:30
 4. Tema Azbox
  By Monte79 in forum Italian / Italiano
  Replies: 0
  Last Post: 26-03-2009, 17:21:48
 5. si te shtoj Tp te reja ...
  By alenelb in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 27-02-2007, 12:41:29

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •