Results 1 to 5 of 5

Thread: dekoder hd

 1. #1

  Thumbs up dekoder hd

  pershendetje te gjitheve. doja nje sugjerim x dekoder hd, kam par shum dhe me cmime te nryshme dhe me cmim te arsyshem, po nuk e di se hapin kanalet e digitalb ne hd. dikush mund te me ndihmoj. ju uroj per punen qe beni faleminderit te gjiteve.

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: dekoder hd

  Quote Originally Posted by mihali View Post
  pershendetje te gjitheve. doja nje sugjerim x dekoder hd, kam par shum dhe me cmime te nryshme dhe me cmim te arsyshem, po nuk e di se hapin kanalet e digitalb ne hd. dikush mund te me ndihmoj. ju uroj per punen qe beni faleminderit te gjiteve.
  Per dekoder HD menndimi im eshte se duhet me prit pak,se ende nuk jane qartesu disa gjona dhe cmimi si fillim eshte pak i nalte,kam provu disa HD me linux kan pas probleme,eshte DM800HD linux,copy kinez qe ka dale ne treg punon shum me mire se original i kan bo kinezet mangesite qe ka pas originali,eshte dhe ky qbox nga parametrat duket mjaft i mire te shofim me tej se cdo bohet.

  Tung!

 3. #3

  Re: dekoder hd

  po technomate 6800 dhe 6900 hd super jane te mire si prodhim dhe ia vlen te marresh nje duke pare cmimin

 4. #4
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: dekoder hd

  Quote Originally Posted by mihali View Post
  pershendetje te gjitheve. doja nje sugjerim x dekoder hd, kam par shum dhe me cmime te nryshme dhe me cmim te arsyshem, po nuk e di se hapin kanalet e digitalb ne hd. dikush mund te me ndihmoj. ju uroj per punen qe beni faleminderit te gjiteve.

  Made in Italy Ketu
  mund ta porositesh dhe te vjen me poste deri ne shqiperi me korrierin "ups"

 5. #5

  Re: dekoder hd

  faleminderit per sugjerimin, po gjeja qe me interesonte eshte se me dekoderat hd qe jam interesuar jan po te markave te mira si humax, clarcetech,jepsen,vantage,etj.se me qbox per momentin eshte me i miri po kushton, dhe sna e man krraba me e ble. prandaj me kto te tjerat doja te dija se mund te shof digitalb ne hd.o me mir te pres sime siper ne sugjerimin e piratit. pun te mbar.

Similar Threads

 1. dekoder illusion sat m3 conax
  By interisti_12 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 13
  Last Post: 06-10-2009, 13:31:12
 2. dekoder jepsen-8000 pvr
  By interisti_12 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 16-09-2009, 22:17:45
 3. Question keshille dekoder i ri...
  By riky222000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 11-02-2009, 09:31:13
 4. Info keshille dekoder i ri...
  By riky222000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 04-01-2009, 13:22:21
 5. Dekoder ON LIEN
  By news24 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 18-12-2008, 18:53:29

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •