Results 1 to 3 of 3

Thread: ju lutem me ndihmoni

 1. #1
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Post ju lutem me ndihmoni

  kamnje mondeal 9800 magic plus dhe nuk ma hap karten e tring si i behet per ta rregulluar ju lutem

 2. #2
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,395
  Uploads
  17

  Re: ju lutem me ndihmoni

  Quote Originally Posted by ylvi View Post
  kamnje mondeal 9800 magic plus dhe nuk ma hap karten e tring si i behet per ta rregulluar ju lutem
  po te dgalb e hap. trig eshte i koduar me conax njelloj si dga. nqs aparati ka akses per modul , atehere te duhet nje modul conax.

 3. #3
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: ju lutem me ndihmoni

  po digitAlbin dhe supersportin e hap

Similar Threads

 1. Me ndihmoni ju lutem
  By omeri in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 27-06-2009, 15:37:06
 2. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 23-01-2009, 21:08:28
 3. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-01-2009, 12:40:31
 4. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 17-01-2009, 18:21:17
 5. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 22-12-2008, 15:26:24

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •