Digi TV Film: Program TV: 28-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
09:30 Run fat boy run
11:31 Speed racer
14:01 Wanted
16:01 Illegal tender
18:00 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
20:00 Semi pro
21:31 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
23:30 Interview with the vampire
01:30 Reality bites
03:31 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
05:30 Wanted

Digi Film 2

06:00 Wanted
08:02 Semi pro
09:31 Fools gold 1
11:30 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
13:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
15:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
17:30 Run fat boy run
19:30 Wanted
21:30 Speed racer
00:00 Fools gold 1
02:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
04:01 Semi pro
05:31 Wyatt Earp

AXN

07:00 Baietii de la sport
07:30 Baietii de la sport
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Schimbul tre
11:00 Zoom
11:05 The Amazing Race
12:00 Baietii de la sport
12:30 Baietii de la sport
13:00 Schimbul trei
14:00 Pamant: Conflict final
15:00 The Amazing Race
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Baietii de la sport
17:30 Baietii de la sport
18:00 Afterworld
18:05 Pamant: Conflict final
19:00 Schimbul trei
20:00 David Letterman Show
21:00 Minti criminale
22:00 impotriva destinului
23:00 Dosarele fantoma
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 impotriva destinului
02:45 Dosarele fantoma
03:30 Minti criminale
04:30 Promo

HBO

06:00 Cum sa mananci viermi prajiti
07:25 Maria Antoaneta
09:25 O zi minunata
11:15 Stratagema
12:45 Cinema, cinema, cinema
13:15 Mutandu-l pe McAllister
14:50 Se mai schimba lucrurile
16:30 Povestea nasterii Domnului
18:10 Iubita de toti
20:00 Razboiul ideilor
21:30 Motelul groazei
22:55 Parfumul: Povestea unei crime
01:20 Doua saptamani
02:55 Cursa din Hazzard 2
04:30 Razboiul ideilor

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:30 Freddie
10:00 Prietenii tai
10:30 Fotbalistii si nevestele lor
11:30 Entertainment News
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc
14:15 Aventurile lui Jackie Chan
14:45 Barbatii in negru
15:15 O noua viata
16:15 Fotbalistii si nevestele lor
17:15 Zoom in 10
17:30 Viata la Casa Alba
18:30 La Bloc
19:00 O noua viata
20:00 Disparuti fara urma
21:00 Freddie
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Monstrii din adancuri
23:45 La limita imposibilului
00:45 Clanul Soprano
01:45 Fata de 10
01:50 Monstrii din adancuri
03:30 Disparuti fara urma
04:15 La limita imposibilului
05:00 Lumea PRO CINEMA

EUROSPORT

08:15 Tenis: Openul Australiei
10:30 Tenis: Openul Australiei
14:00 Tenis: Openul Australiei
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Omnisport: Alegerea de miercuri
19:20 Calarie: Cupa Mondiala Zurich
20:20 Calarie: Clubul de echitatie
20:25 Golf: Circuitul American P.G.A.
21:25 Golf: Circuitul European P.G.A.
21:55 Golf: Clubul de Golf
22:00 Navigatie: Clubul de iahting
22:10 Omnisport: Alegerea de miercuri
22:15 Patinaj artistic: Campionatul
23:45 Omnisport: Calatorii sportive
00:00 Tenis: Openul Australiei
04:30 Tenis: Openul Australiei

ELVIS