Results 1 to 2 of 2

Thread: ju lutem kush me ndimon

 1. #1

  Arrow ju lutem kush me ndimon

  e kam mare programin efundit te abrakadabres per echolink por nuk di rugen per ta futur ne aparat ju lutem me ndimoni

 2. #2
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,396
  Uploads
  17

  Re: ju lutem kush me ndimon

  Quote Originally Posted by nesti111 View Post
  e kam mare programin efundit te abrakadabres per echolink por nuk di rugen per ta futur ne aparat ju lutem me ndimoni
  Te them te drejten aparatin tend nuk e njoh, por zakonisht softet hidhen me kabell RS232 te kryqezuar ,ose me usb ne rast se aparati ka nje porte te tille. Ne rastin e hedhjes me kabull RS232 te duhet edhe loaderi qe perputhet me versionin e dekoderit qe ke, dhe loaderin duhet ta instalosh ne PC. Une deri ketu mund te te ndihmoj. Me tutje le te flasin ata qe perdorin abracadabra. Pac fat.

Similar Threads

 1. kush me ndihmon?
  By elton204 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-10-2009, 16:17:39
 2. Replies: 0
  Last Post: 24-05-2009, 11:49:11
 3. Question kush e njeh ?
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 17-04-2009, 13:26:01
 4. ju lutem kush me ndimon
  By nesti111 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 28-02-2009, 00:12:57
 5. Info Kush me ndihmon
  By billi23 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 12-01-2009, 23:07:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •