Results 1 to 2 of 2

Thread: ju lutem sa me shpejt

 1. #1

  Arrow ju lutem sa me shpejt

  kush me ndimon me softwerin efundit te abrakadabres per echolink sepse ai qe kam nuk i hap digitalbin por jo nga rapidshare sepse nuk shkarkoj dot nga rapidshare

 2. #2
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: ju lutem sa me shpejt

  e kontrollove postimin e TINIAL ketu? http://www.satsupreme.com/showthread...=60118&page=23

  kete version hodha ne aparatin tim starsat srx6300cu super, dhe punoje per mrekulli gjithashtu eshte hostuar ne forum dhe jo rapidshare, nuk e di ne echolink ne ben o jo, pak me vone studiounivers postoje nje link tjeter qe tha e re per digitalb, por qe eshte rapidshare, nqs do qe linkun e studiounivers do ta kaloje njeri ne host tjeter une jam gati. nqs studiounivers se ka prob.

Similar Threads

 1. ndhim ju lutem sa me shpejt
  By veronarama in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 31-10-2009, 15:46:52
 2. ndime ju lutem
  By nesti111 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 21
  Last Post: 28-08-2009, 14:25:58
 3. Question Ju lutem.....
  By <<fredi111>> in forum Albanian / Shqip
  Replies: 15
  Last Post: 05-06-2009, 01:26:52
 4. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 28-01-2009, 10:34:25
 5. ndihmė ju lutem :)
  By CodeName_23 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 09-01-2007, 05:22:54

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •