Digi TV Film: Program TV: 29-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:30 Speed racer
10:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
12:00 Semi pro
13:31 Fools gold 1
15:32 Run fat boy run
17:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
19:30 Illegal tender
21:30 Wanted
23:30 The getaway

Digi Film 2

09:01 Welcome home Roscoe Jenkins 1
11:00 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
13:00 Wanted
15:00 Speed racer
17:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
19:31 Fools gold 1
21:31 Run fat boy run
23:31 The bourne identity

AXN

07:00 Baietii de la sport
07:30 Baietii de la sport
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Schimbul trei
11:00 Zoom
11:05 The Amazing Race
12:00 Baietii de la sport
12:30 Baietii de la sport
13:00 Schimbul trei
14:00 Pamant: Conflict final
15:00 The Amazing Race
16:00 Dr. House
17:00 Zoom (12)
17:05 Baietii de la sport
17:30 Cavalerii prosperitatii
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Schimbul trei
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
22:00 CSI: New York
23:00 CSI: New York
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 CSI: New York
02:45 CSI: New York
03:30 Minti criminale
04:30 Promo

HBO

06:00 Mutandu-l pe McAllister
07:30 Se mai schimba lucrurile
09:10 Povestea nasterii Domnului
10:50 Iubita de toti
12:35 Superman: Ziua Judecatii
13:55 Ana si regele
16:25 Suspinele inimii
18:00 in cautarea fericirii
20:00 Amintiri din Irak
21:00 Southland Tales
23:30 Talladega Nights:
01:20 Vantul groazei
02:50 Filme si vedete
03:25 Southland Tales

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:30 Freddie
10:00 Prietenii tai
10:30 Fotbalistii si nevestele lor
11:30 Viata la Casa Alba
12:30 Teo (reluare)
13:30 La Bloc
14:00 Aventurile lui Jackie Chan
14:30 Barbatii in negru
15:00 Lumea PRO CINEMA
15:30 O noua viata
16:30 Zoom in 10
16:45 Tess
18:30 La Bloc
19:00 O noua viata
20:00 Cu sange rece
21:00 Freddie
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Fantoma
23:45 La limita imposibilului
00:45 Un tramvai numit dorinta
03:15 Clanul Soprano
04:15 La limita imposibilului
05:00 Lumea PRO CINEMA

EUROSPORT

08:15 Tenis: Openul Australiei
10:30 Tenis: Openul Australiei
13:00 Tenis: Openul Australiei
16:00 Tenis: Openul Australiei
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Omnisport: WATTS
19:30 Patinaj artistic: Campionatul
21:00 Cel mai puternic om:
22:00 Box: L. Miranda (Mexic)
00:00 Raliuri: Campionatul
00:30 Sporturi de contact:
02:00 Raliuri: Campionatul Mondial

ELVIS